ćwiczenia, warto się w to bawić?

szefowa
Mały biznesmen
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:29 pm

ćwiczenia, warto się w to bawić?

Post: # 6325Post szefowa »

Wszyscy mówią o diecie, ćwiczeniach,ale czy faktycznie warto się forsować, tracić na to czas?
wanda123
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:02 pm

Re: ćwiczenia, warto się w to bawić?

Post: # 6326Post wanda123 »

Według mnie warto i to bardzo, ćwiczenia nie tylko poprawiają naszą sylwetkę, pozwalają zrzucić kilka kilogramów, ale też sprawiają,że czujemy się lżejsi, pełni energii i chęci do działania. Na niektórych działają relaksująco, dla innych liczy się tylko osiągnięty cel. Każdy jednak wynosi z treningów coś dobrego. To nie jest tylko moda,to styl życia. Ja zdecydowałam się na ćwiczenia pod okiem trenerów w klubie Energym https://www.energym.com.pl/zajecia/insanity/
Zajęcia Insanity są przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć swoją wytrzymałość, spalić dużo kalorii i poprawić swoją kondycję fizyczną. Dodatkowo ćwiczenia te mają na celu zwiększenie siły, gibkości i koordynacji.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: ćwiczenia, warto się w to bawić?

Post: # 6473Post kasiunia »

Czy warto ćwiczyć, czy warto uprawiać sport? - oczywiście ,że tak, to jeden z elementów zdrowego trybu życia. Warto też nieco dowiedzieć się na niektóre tematy związane ze zdrowiem, na przykład czy wiecie w jakich produktach jest witamina d3 albo jakie jest dzienne zapotrzebowanie naszego organizmu na tą witaminę. Zapoznajcie się z tymi informacjami a w razie braków tej witaminy trzeba ją po prostu uzupełnić.
ODPOWIEDZ