Nowoczesne rozwiązania

Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Nowoczesne rozwiązania

Post: # 5917Post Kazpa »

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak wdrażane są do sprzedaży nowoczesne urządzenia? Niestety nie zawsze takie nowoczesne rozwiązania zyskują przychylność branży czy zwolenników użytkowania. Przykładem jednego z takich urządzeń jest Smart Kid Belt, które napotkało na wiele przeszkód by zaistnieć na rynku. Czy znacie to urządzenie i czytaliście na jego temat?
Flew
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:00 pm

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 5924Post Flew »

Temat mi znany z artykułu jaki jest na brd24. Wcześniej nie myślałem o takich praktykach branży, robieniu testów niby identycznych, a z wykorzystaniem różnych manekinów, w głowie to wszystko się nie mieści przecież są jakiś przepisy etc.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 5928Post k4sia »

Flew pisze: wt sty 10, 2023 7:49 pm Temat mi znany z artykułu jaki jest na brd24. Wcześniej nie myślałem o takich praktykach branży, robieniu testów niby identycznych, a z wykorzystaniem różnych manekinów, w głowie to wszystko się nie mieści przecież są jakiś przepisy etc.
Jak ktoś płaci, to ktoś wymaga. Takie czasami są realia testów. I to wielu różnych. Tam chyba był pokazany ten test z dwoma różnymi manekinami. Przecież od razu wiadomo, ze wyniki będą różne, wiec po co to porównywać? Ale i tak zrobili i porównali. A ludzie nie patrzą jak zrobiono test, tylko na filmik i wyniki. Ile to jest warte? Nic.
Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 5943Post Kazpa »

Masz rację k4sia czasami mając kasę można zdziałać wszystko. Całe szczęście są uczciwi dziennikarze, którzy wyciągają na światło dzienne takie niecne praktyki nieuczciwych ludzi, firm, branży itp. Ludzie i tak do nowoczesnych rozwiązań podchodzą ostrożnie dopiero gdy je poznają bo sami użytkują bądź na podstawie opinii znajomych sięgają po takie nowinki. Myślę, że i to urządzenie z czasem zyskuje więcej na popularności. Dobrze, że tak się dzieje bo jest mega funkcjonalne i praktyczne gdy użytkuje się go zgodnie z przeznaczeniem dla starszych dzieci. Idealnie zadba o bezpieczeństwo i komfort jazdy dziecka w aucie. No i łatwo je zabrać ze sobą do bagażu bo jest małe i lekkie.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 5950Post rados »

Tak to bywa, jak światem zaczyna rządzić wynik finansowy. Im większa firma, tym bardziej się patrzy na wyniki na prezentacji kwartalnej, niż na inne aspekty. A jak widać po artykule, to nawet testy sa do zrobienia pod firmę. Jest potrzeba to się zrobi. Pewnie podobnie było z akcją dieselgate.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 5990Post donek »

Inwentaryzacja nie jest niczym nowym, bo od lat służy najróżniejszym biznesom jednak w wykonaniu firmy Rgis.pl zyskała całkiem nowoczesne oblicze. Firma przeprowadza inwentaryzacje w każdym praktycznie sektorze gospodarki przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i świetnie wyszkolonych specjalistów. Zajrzyjcie na stronę https://www.rgis.pl/ i sami się przekonajcie jak bardzo inwentaryzacja jest potrzebna w biznesie. Poza informacjami na stronie znajdziecie również formularz kontaktowy do podjęcia rozmów na temat współpracy.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 6191Post sandra »

Skup się też na bardziej specjalistycznych sprzętach i akcesoriach, a także usługach z nimi związanych. Może przyda Ci się w firmie na przykład ostrzenie noży: https://mix-graf.pl/serwis.html ? Warto wiedzieć, gdzie takich usług szukać.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Nowoczesne rozwiązania

Post: # 6533Post donek »

Ostatnio nowoczesne rozwiązania spotkałem przy okazji wyboru miejsca, gdzie można przeprowadzić skuteczne zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie. Zajrzałem sobie na stronę Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address https://www.beautyaddress.pl/, która dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem zabiegowym, dzięki czemu osiąga świetne wyniki przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
ODPOWIEDZ