Okna do domu

Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Okna do domu

Post: # 6467Post Loko59 »

Przy budowie domu co chwilę spotykają mnie dylematy i trudne decyzje do podjęcia. Teraz właśnie zatrzymałam się na wyborze okien. Nie wiem jakie wziąć pod uwagę, z czego powinna być wykonana rama okienna i jakiej firmy okna wziąć pod uwagę. Może jesteście w stanie mi podpowiedzieć?
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Okna do domu

Post: # 6478Post duser »

To bardzo ważne, aby okna dobrze pełniły swoje funkcje. Dla mnie najważniejsze jest to, aby dobrze izolowały od warunków zewnętrznych - trzymały ciepło zimą i nie przepuszczały go latem. Ważne też jest aby dobrze tłumiły hałasy. Szeroki wybór okien, ich kolorów, rodzajów jest w ofercie firmy Drutex. Rozważaliście tą firmę?
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Okna do domu

Post: # 6529Post scesny »

No ja bym stawiał na na Oknoplast. Jeden z większych producentów i maja całkiem fajne rozwiązania. W Sampre oglądałem i jestem pod wrażeniem. Szczególnie jak idzie się w kierunku tych rozwiązań pasywnych. Wyższa cena, ale też doskonałe parametry. A mają się czym pochwalić w tych swoich oknach z górnej półki.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Okna do domu

Post: # 6710Post rawelka »

Rzeczywiście trzeba podjąć sporo trudnych decyzji przy budowie i wykończeniu domu. Jeśli mowa o oknach to najlepiej zdecydować się na te drewniane. Jeśli za jakiś czas będzie się zastanawiać czym pomalować okna i drzwi drewniane aby odświeżyć ich wygląd to najlepiej zdecydować się na takie produkty jakim przy nowości były impregnowane, jeżeli lakierobejcą, to najlepsza będzie lakierobejca, jeżeli lakier, to lakier, jeżeli olej, to olej.
ODPOWIEDZ