schody z drewna

Akacja99
Biznes świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 29, 2021 5:56 pm

schody z drewna

Post: # 5236Post Akacja99 »

Cześć. Mam w planach zlecenie komuś wykonania dla mnie schodów z drewna dębowego. Nie znam niestety żadnego sprawdzonego producenta, więc liczę, że ktoś z was poleci mi zaufaną firmę
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: schody z drewna

Post: # 6243Post Greta »

Wydaje mi się, że w przypadku drewnianych schodów wg indywidualnego projektu najlepiej poszukać polecanego stolarza z najbliższej Tobie okolicy. Tanio pewnie nie będzie, ale na pewno inwestycja warta swojej ceny. Takie schody są piękne i trwałe. Sama mam dębowe schody i właśnie szukam bramki na schody dla dzieci Najlepiej właśnie takiej, która będzie wystarczająco skuteczna przez najbliższe kilka lat, ale po jej zdemontowaniu nie zostawi zbyt wielu uszkodzeń.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: schody z drewna

Post: # 6831Post Greta »

Ja zatrudniałam do tego stolarza z mojej okolicy, najlepiej to zobaczyć u kogoś jak są zrobione i wziąć wtedy namiary na daną osobę :) Ja jeszcze zastanawiam się czy nie zrobić dodatkowo oświetlenia schodów z czujnikiem ruchu https://fhome.pl/blog/montaz-oswietleni ... -pamietac/, jakoś natknęłam się na ten artykuł i w sumie myślę, że fajnie by to wyglądało, raz że bezpieczniej się poruszać po schodach po ciemku a dwa, że ma to swój urok :) Co myślicie o takim rozwiązaniu?
ODPOWIEDZ