prawnik

Urządzamy biuro, gabinet.
szefowa
Mały biznesmen
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:29 pm

prawnik

Post: # 5283Post szefowa »

Chciałabym sprzedać firmę. no niestety nie mogę jej dalej poprowadzić. Ale zależy mi żeby przyjrzał się tej transakcji prawnik. Znacie kogoś takiego?
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: prawnik

Post: # 5295Post Tymoteusz1 »

Tylko że dzisiaj raczej nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego prawnika, bo w wielu miastach działają dobre kancelarie. Moim zdaniem warto zorientować się, jak działają poszczególne zagadnienia prawne, takie jak chociażby ochrona lokatorów adwokat. Dzięki temu będziecie w stanie uniknąć powazniejszych problemów.
x
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: prawnik

Post: # 6426Post Loko59 »

Wydaje mi się, że dobrego prawnika jest znaleźć łatwiej niż dobrego komornika. Teraz właśnie szukam komornika, aby wyegzekwować środki alimentacyjne. Widziałam, że u komornika pod adresem: https://www.warszawa-komornik.com/ można znaleźć taki wniosek. Korzystaliście kiedyś z takich usług?
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: prawnik

Post: # 6854Post Greta »

Zgadzam się, teraz o wiele łatwiej znaleźć dobrych specjalistów. Mnie interesowała ochrona patentowa i wystarczył krótki research, żebym trafiła na fachowców z AOMB. Indywidualne podejście do klienta, ogromna wiedza i profesjonalizm, a dodatkowo bardzo szybko rozwiązane sprawy, z którymi wcześniej bezskutecznie próbowałam poradzić sobie sama. Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie ochrony własności intelektualnej, czy rejestracji znaków towarowych, to śmiało korzystajcie. Nie będziecie żałować :)
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: prawnik

Post: # 6885Post duser »

A jaki konkretnie zakres prawa Cię interesuje? Myślę, że tutaj mimo wszystko dobrą podpowiedzą będzie kancelaria adwokacka lębork - https://gaffke.eu/ . Widzę po wszystkich informacjach, że pracują tam osoby, które mają doświadczenie i wiedzą, w jaki sposób doradzić klientowi. Zawsze można się skontaktować i umówić na spotkanie.
ODPOWIEDZ