Łóżko do sypialni - jakie? Materac, kanapa?

Greta
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Łóżko do sypialni - jakie? Materac, kanapa?

Post: # 6283Post Greta »

Moim zdaniem łóżko do sypialni powinno być wygodne i jednocześnie bardzo funkcjonalne. Jest wiele ciekawych rozwiązań odnośnie łóżek, jak np. łóżko do sypialni z szufladami https://www.meblewojcik.com.pl/blog/por ... i,157.html . Taki pomysł na łóżko, stwarza nam dodatkowe miejsce do przechowywania. Warto przy wyborze łóżka, zwracać uwagę na takie właśnie rozwiązania, które będą bardzo praktyczne.
rawelka
Biznesmen
Posty: 78
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Łóżko do sypialni - jakie? Materac, kanapa?

Post: # 6294Post rawelka »

Najwygodniej śpi się na łóżku z materacem. Na kanapach są różne przeszycia, wybrzuszenia, elementy kanapy są często dzielone co niestety czuć w czasie snu. Jeśli urządzać sypialnię od podstaw to ja wybrałabym łóżko i wygodny materac. W takich sklepach jak New Hever można zamówić cały komplet od razu, łącznie z akcesoriami do sypialni. Na wybrane produkty przysługuje obecnie darmowa dostawa.
dżastaa
Biznes świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:35 pm

Re: Łóżko do sypialni - jakie? Materac, kanapa?

Post: # 6946Post dżastaa »

Co do materaca, to mogę śmiało napisać, że warto zwrócić też uwagę na propozycje firmy Emlar. Nie wiem, ale oni oferują materac na wymiar , które są starannie wykonane i jeszcze mają w dodatku właściwości zdrowotne, także według mnie super. Warto na pewno zastanowić się nad ich ofertą.
ODPOWIEDZ