Endokrynolog Poznań?

Tornado33
Biznesmen
Posty: 122
Rejestracja: czw gru 24, 2015 12:54 pm

Endokrynolog Poznań?

Post: # 5017Post Tornado33 »

Do którego endokrynologa są w Poznaniu najkrótsze kolejki, wiecie przypadkiem?
Awatar użytkownika
Hana
Biznesmen
Posty: 200
Rejestracja: pn gru 21, 2015 1:24 pm

Re: Endokrynolog Poznań?

Post: # 5019Post Hana »

Ja chodzę do dr Abramczyk, ale wiem, że nowym pacjentom ciężko się do niej dostać. Na NFZ kolejki sa wszędzie koszmarnie długie, nawet ponad rok można czekać co jest po prostu skandalem :evil: Nie wiem za co się te składki płaci...
Jeśli potrzebujesz ustawienia dawki leków to najszybciej uda ci się umówić z endokrynologiem za pomocą strony telemedi https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
Wybierasz lekarz, termin, płacisz i w ciągu nawet paru godzin możesz uzyskać poradę :)
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Endokrynolog Poznań?

Post: # 5041Post foxi »

Problemy z tarczycą to dośc poważna sprawa, trzeba znaleźć koniecznie dobrego lekarza.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Endokrynolog Poznań?

Post: # 5278Post foxi »

foxi pisze: ndz maja 29, 2022 12:04 pm Problemy z tarczycą to dośc poważna sprawa, trzeba znaleźć koniecznie dobrego lekarza.
Podtrzymuję swoje zdanie w tej kwestii. To ważny temat z którym trzeba pojawić się u lekarza. Endokrynolog to lekarz od chorób tarczycy i trzeba postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Dotyczy to przede wszystkim sposobu odżywiania się .Wiele zależy tez czy problem polega na nadczynności tarczycy czy jej niedoczynności.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Endokrynolog Poznań?

Post: # 6984Post rawelka »

Z pakietami medycznymi od https://zdrowie.pzu.pl/ na pewno na taką wizytę do endokrynologa nie będziesz długo czekać. Wszystkie szczegóły co do oferty operatora medycznego PZU Zdrowie znajdziesz na podanej stronie. Co ważne z usług tego Centrum medycznego można korzystać nawet bez wykupienia abonamentów. W razie wątpliwości czy chęci zapisu w danych kontraktowych jest umieszczony numer na całodobową infolinię.
ODPOWIEDZ