Porady remontowe

Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Porady remontowe

Post: # 6775Post Violuśka »

Myślę ,że większość z was przynajmniej próbuje ogarnąć niektóre tematy remontowo-budowlane w swoich domach. Najczęściej czego się podejmujemy to malowanie naszych mieszkań i domów. Mogę wam zaproponować farby na ściany dulux , bo to na prawdę bardzo dobre, wysokiej jakości farby. W tym miejscu na stronie producenta farb znajdziecie konkretne porady dotyczące wielu , ważnych aspektów maraskich.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Porady remontowe

Post: # 6801Post kasiunia »

Wiele spraw w naszym domu staramy się ogarnąć samodzielnie.Mąż wszelkie remonty przeprowadza sam, bez udziału firm zewnętrznych Znaczącą pomoc w tych pracach zapewniają mu bardzo dobre poradniki. Na przykład jak powinno wyglądać nakładanie fug ?Te informacje bardzo przydały się mojemu mężowi, bo określone pace przeprowadza bez błędów własnym ,nie marnując tym samym drogich materiałów budowlanych.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Porady remontowe

Post: # 6921Post Greta »

U nas podobnie, też mąż korzystał z różnych poradników na Internecie i udało się sporo zaoszczędzić na remoncie, bo wiele rzeczy wykonał sam :) Np. w kwestii ścian i podłóg zdecydowaliśmy się na produkty marki Kronospan, bo dużo dobrych opinii na ich temat przeczytaliśmy, np. tutaj https://budujemydom.pl/irbj/porady/9635 ... ukty-rocko :)
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Porady remontowe

Post: # 6985Post foxi »

Krótkie pytanie, krótka odpowiedź. Czy prace remontowe w waszych domach czy mieszkaniach wykonujecie sami czy zlecacie te pracy firmom budowlanym. Jeśli chodzi o nas to staramy się wykonać co tylko można we własnym zakresie. Jeśli czegoś nie wiemy to mąż zawsze znajdzie informacje na dany temat w internecie, np. czy ktoś wie jak podkleić odchodzącą tapetę w pokoju dziecięcym? Okazało się ,że to czynność bardzo prosta i nawet ja poradziłabym sobie z tym tematem.
ODPOWIEDZ