Szkolenie w firmie

Rozmowy o biznesie.
duser
Biznesmen
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 6140Post duser »

Szkolenia w firmie to klucz do sukcesu. Zapewniają rozwój pracowników, posiadanie aktualnej wiedzy o wykonywanym zawodzie, a często nawet zdobycie dodatkowych uprawnień. Do takich należą między innymi uprawnienia sep g1, które przydadzą się nawet na co dzień - przy awariach elektrycznych.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 116
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 6268Post kasiunia »

Szkolenia są nam jak najbardziej potrzebne, to normalne. To szkolenia skierowane do branży elektrycznej - kurs pomiary elektryczne , dzięki nim nauczysz się sprawdzania stanu instalacji elektrycznej, a także dowiesz się jak sporządzać niezbędne protokoły i sprawozdania.Uważam ,że warto z takiej oferty skorzystać.
foxi
Biznesmen
Posty: 136
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 6495Post foxi »

Coraz częściej wśród pracowników się słyszy o wypaleniu zawodowym. Czy znacie sposoby przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu ? Jeśli nie, to polecam wam kursy i szkolenia , które ten trudny ale ważny temat podejmują . Warto się z nimi zapoznać i w porę zainterweniować aby do wypalenia zawodowego nie doszło. Trzeba jednak wiedzieć jak to zrobić
Loko59
Biznesmen
Posty: 129
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 6645Post Loko59 »

Oczywiście należy dbać o to, aby rozwijać pracujących u siebie w firmie pracowników. Warto też pamiętać o rozwoju indywidualnym. Pod adresem: https://zawodchlodnictwo.pl/ dostępny jest kurs, który umożliwi Ci montaż i uruchamianie klimatyzacji. To na pewno zapewni stabilne zatrudnienie, bo jest to zawód przyszłościowy.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 128
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 6697Post Violuśka »

Myślę ,że szkolenia w firmach to powinien być proces ciągły. Jeśli nie wiele zmienia się w przepisach czy w ogóle w dziedzinie w jakiej działacie to macie jeszcze szeroką gamę szkoleń miękkich, których nigdy za wiele. Czasami warto też zainwestować w swojego trenera wewnętrznego ale do tego z pewnością przyda się trening dla trenerów .Aby prowadzić szkolenia i couchować ludzi trzeba posiąść określone umiejętności i wiedzę. Polecam.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 6748Post rados »

Szkolenia ważna sprawa. W firmie jest wiele elementów, które można poprawić. Może to być marketing w firmie, może coś z księgowością, albo innymi rozwiązaniami administracyjnymi. Tutaj niestety wiele zależy od samych przepisów, bo te potrafią się zmieniać i trzeba się nieźle namęczyć, by nadążyć za tym wszystkim. Tak jest np. z całym BDO. Niektóre branże nie muszą tego prowadzić, inne muszą. Ale sam zakres potrafi się zmienić i jak kiedyś tego nie było w obowiązku, tak teraz może już być. A bez pilnowania możemy mieć problem i spore kary. Najlepiej sprawdzać i pilnować. Oczywiście sami się w tym zakresie nie przeszkolimy, nie poznamy odpowiedniej wiedzy. Nie wdrożymy procedur. To za gruby temat. Najlepiej korzystać z wyspecjalizowanych firm, jak Bin Brokers.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 116
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Szkolenie w firmie

Post: # 7012Post kasiunia »

By szkolenia przebiegały bezproblemowo trzeba się do nich przygotować pod względem organizacyjnym. Szkolenia wewnętrzne to codzienność w naszych firmach. Bardzo ważna sprawą jest przygotowanie drobnych przekąsek oraz kawy i herbaty na takie zajęcia. Myślę ,że takim tematem jak catering na szkolenia i konferencje dobrze zajmie się firma Lunch service działająca na terenie Warszawy i okolic.
ODPOWIEDZ