Stomatolog w Gdańsku

Khael
Biznes świeżak
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:42 pm

Stomatolog w Gdańsku

Post: # 4867Post Khael »

Szukam stomatologa w Gdańsku do leczenia kanałowego i potem do odbudowy korony na miejscu . Doradzicie czy wybrać się na nfz czy prywatnie> I jakie gabinety polecacie?
Arya
Biznes świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:41 pm

Re: Stomatolog w Gdańsku

Post: # 4870Post Arya »

Kiedyś leczylam zęba kanałowo na NFZ, który zaczął boleć po pewnym czasie. Okazalo sie, że kanał byl wypełniony tylko do połowy. Od tamtej pory do dentysty chodzę tylko prywatnie.
. Dobrze jest zdecydować sie na leczenie kanalowe pod mikroskopem. A takie leczenie z tego co wiem jest wykonywane jedynie w gabinetach prywatnych.

Od siebie polecam gabinet w Gdańsku:
https://www.klinikastomatologiczna.com. ... r-gdanski/

Profesjonalna klinika, która ma doświadczenie również w tych trudniejszych przypadkach.
sandra
Biznesmen
Posty: 331
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Stomatolog w Gdańsku

Post: # 4941Post sandra »

Myślę, że odpowiednim wyborem w tej sytuacji będzie także chirurgia stomatologiczna lublin: https://adpclinic.pl/chirurgia-stomatologiczna/ . W ADP Clinic pracuje świetny dentysta, z którego usług korzystam od lat. Zawsze jestem bardzo zadowolona.
foxi
Biznesmen
Posty: 136
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Stomatolog w Gdańsku

Post: # 6002Post foxi »

Jak znaleźć dobrego stomatologa? Myślę ,że najlepiej przez polecenie wśród znajomych bądź z rodziny. Myślę też ,że dobry stomatolog dysponuje odpowiednio dobrym i na poziomie sprzętem i urządzeniami wspomagającymi. Nasz znajomy prowadzący taki gabinet od wielu już lat wspomaga się na przykład tymi wiertłami stomatologicznymi - https://stripping.pl .To sklep z wiertłami chirurgicznymi izraelskiego producenta , jak się okazuje to najwyższa światowa półka jeśli chodzi o wiertła stomatologiczne.
duser
Biznesmen
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Stomatolog w Gdańsku

Post: # 6796Post duser »

Jeśli masz problem z zębami i zmagasz się z nim długi czas, może warto jest pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest kontrola stomatologiczna i dobraniu odpowiedniego leczenia. Jest to najlepsze rozwiązanie z możliwych. Warto postawić na sprawdzonego stomatologa. Który odpowiednio pokieruje leczeniem. Tutaj twoj dentysta Gdynia znajdziesz ofertę jednego z gabinetów stomatologicznych.
Greta
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Dentysta

Post: # 7013Post Greta »

W kontekście dentysty, odpowiedni strój dentysty jest niezwykle ważny. Po pierwsze, zapewnia higienę i bezpieczeństwo zarówno dla dentysty, jak i dla pacjenta. Rękawiczki, maseczka ochronna i okulary są nieodzowne podczas wykonywania różnych zabiegów stomatologicznych. Ponadto, stroje dentysty wpływają na wizerunek i profesjonalizm. Dobrze dobrane i schludne ubranie dentysty przyczynia się do poczucia zaufania i komfortu pacjenta. Buduje to pozytywną atmosferę podczas wizyty oraz wpływa na ogólną jakość doświadczenia pacjenta.
ODPOWIEDZ