Co na podłogę?

Przedpokój, strych, schowki i inne pomieszczenia do przechowywania.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 116
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Co na podłogę?

Post: # 6866Post kasiunia »

W miejscach gdzie podłoga może być narażona na szybsze zużycie warto zastosować rozwiązania, które takiemu zużyciu zapobiegną .Właśnie do takich pomieszczeń idealnie nadaje się podłoga z laminatu .Dalej wygląda dobrze jak podłoga z drzewa ale jej odporność na ścieranie jest wręcz niemożliwa. Zresztą sami sobie przeczytajcie - laminat składa się z kilku warstw, z których każda ma swoje zadania.
Greta
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Co na podłogę?

Post: # 6891Post Greta »

Co do podłogi, to ja mam nieco inne pytanie, mianowicie, czy ktoś z Was montował na zewnątrz budynku np. wokół domu floorboxy https://puszkipodlogowe.pl/puszki-z-gniazdem-cee-484 ?? Rozważam taką opcję bo jestem na etapie wykańczania obejścia domu, ale chciałabym poznać opinie użytkowników :) Z góry dzięki za pomoc!
foxi
Biznesmen
Posty: 136
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Co na podłogę?

Post: # 7005Post foxi »

Co na podłogę? No właśnie, przy końcu remontu często zadajemy sobie to pytanie i pozostajemy przy starej podłodze. Tym razem będzie inaczej bo już przed remontem ,który planujemy za około pół roku wiemy ,że wymienimy podłogę w mieszkaniu na panele laminowane ter hurne. Układa się je dość prosto, tak przynajmniej twierdzi mąż, ale to co ważne są bardzo trwałe i kolorystycznie pasują nam do salonu.
donek
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Co na podłogę?

Post: # 7023Post donek »

Nie możecie zdecydować się na jakieś konkretne rozwiązanie dotyczące Waszej podłogi? Zajrzyjcie sobie do jednego z Salonów firmy Superparkiet, a tam z pewnością coś wybierzecie. Mają bardzo duży wybór wysokiej jakości podłóg topowych producentów w branży w bardzo korzystnych cenach, wiele podłóg dostępnych od ręki oraz oferują możliwość przechowania w ich magazynie zakupionego towaru bezpłatnie przez pół roku. Jeśli więc spodoba Wam się podłoga, ale do jej położenia jeszcze musicie trochę poczekać, to jest to idealne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ