Ogród

Lolita
Biznesmen
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:09 am

Re: Ogród

Post: # 6924Post Lolita »

Może to być dobry pomysł do wzbogacania ziemi na moich rabatach, gdzie na jesieni sadze cebulki kwiatów, które mają zakwitnąć na wiosnę. Będą chronione przez ew. przemarznięciem i wyschnięciem podczas wiosennej suszy. Nie mam możliwości sama polewać ogród, bo często wyjeżdżam. Mam na tegoroczną jesień przygotowanie kilak rodzajów kwiatków do sadzenia w październiku. Kupiłam je w ogrodniczym sklepie internetowym Plantet.pl. Mogę i Wam polecić ten sklep, bo ma bardzo szeroka ofertę na prawdę wysokiej jakości. Cenie go sobie od kilku lat. https://plantet.pl/narcyz-orangery-bial ... -w-legutko
kasiunia
Biznesmen
Posty: 116
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Ogród

Post: # 7009Post kasiunia »

Ogród to z reguły miejsce gdzie odpoczywamy i miło spędzamy czas. Możemy z ogrodu zrobić miejsce także bardziej użyteczne. Przeglądaliśmy ostatnio ogrodowe wędzarnie na działkę , dzięki którym można cieszyć się swojskimi wyrobami wędliniarskimi. Tylko od naszej pomysłowości będzie zależało jak smaczne będą to wyroby... więc do dzieła.
duser
Biznesmen
Posty: 382
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Ogród

Post: # 7027Post duser »

O ogród trzeba dbać, a żeby rośliny rosły jak należy, trzeba dbać o to aby miały wystarczająco dużo wody i słońca. Na pewno, szczególnie w przypadku roślin doniczkowych, zadbać o odpowiednie odprowadzanie wody. Całe szczęście istnieje perlit i na stronie: https://perlit24.pl/ można taki znaleźć. Jest on świetnym produktem dla roślin, który w takim drenażu jest dobry.
ODPOWIEDZ