najlepsze mleko modyfikowane

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
luluma
Biznes czytacz
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:07 pm

najlepsze mleko modyfikowane

Post: # 6499Post luluma »

czym się kierowałyście wybierając mleko modyfikowane dla dziecka? Co się u was dobrze przyjęło? Kupujecie Bebilon?
Kalina
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:20 pm

Re: najlepsze mleko modyfikowane

Post: # 6506Post Kalina »

Tak, u nas to właśnie Bebilon sprawdziło się najlepiej i w dobrej cenie można kupić w DOZie, akurat mamy niedaleko domu.
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: najlepsze mleko modyfikowane

Post: # 6627Post Loko59 »

To są wybory, które jeszcze dosyć daleko przede mną. Póki co martwię się wyborem wózka. Jako, że potrzebuję czegoś w miarę uniwersalnego, ale też lekkiego i zgrabnego, zastanawiam się nad Cavoe Ideo. Co myślicie o tym wózku?
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: najlepsze mleko modyfikowane

Post: # 6726Post sandra »

Ja od samego początku karmię córkę mlekiem modyfikowanym i nie widzę w tym żadnego problemu, tym bardziej, że dziecko rozwija się świetnie i jest zdrowe. Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D jest przez nią bardzo dobrze tolerowane a ja bez problemu kupuję je w aptece sieci DOZ, którą mam w sąsiednim bloku.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: najlepsze mleko modyfikowane

Post: # 7159Post duser »

Dzieciom zawsze staramy się dać wszystko co najlepsze. Dlatego szukamy najlepszego mleka, ale też bezpiecznych dla nich suplementów diety i produktów leczniczych. Jeśli potrzebna Ci będzie woda morska do nosa dla niemowląt to polecam tą od APTEO. Opakowanie pod ciśnieniem, więc spokojnie można podać wodę leżącemu niemowlakowi.
ODPOWIEDZ