łazienka

foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: łazienka

Post: # 6422Post foxi »

W każdej łazience mamy do czynienia ze zwiększoną ilością wilgoci a także wody na podłodze i ścianach. Czy można przed tym jakoś się zabezpieczyć? Zajrzyjcie tutaj - wymiana fugi w kabinie prysznicowej powinna odbywać sie w określony sposób oraz z zachowaniem określonego sposobu postępowania. Zajrzyjcie do tego poradnika a dowiecie się jak prawidłowo zaaplikować fugę w prysznicu.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: łazienka

Post: # 6448Post Violuśka »

Jak wykonać łazienkę aby była funkcjonalna a zarazem ładna ? Macie też dylemat bo mieszkacie w bloku a łazienka nie jest dużych rozmiarów? Jeśli nie macie żadnych pomysłów w tej kwestii warto poszukać rozwiązania w internecie. Tam znajdziecie mnóstwo różnorodnych i zarazem ciekawych pomysłów. Taka wizualizacja małej łazienki w bloku bardzo przypadła mi do gustu , zresztą sami oceńcie może i wam się spodoba.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: łazienka

Post: # 6611Post kasiunia »

W bloku łazienki są raczej małe, może macie jakieś inspiracje dla małych łazienek ? Czy nie uważacie ,że funkcjonalność takiej łazienki jest najważniejsza? Przecież można wszelkie niezbędne sprzęty i urządzenia tak ułozyć aby było funkcjonalnie i wygodnie zarazem.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: łazienka

Post: # 7040Post foxi »

W każdym domu, w każdym mieszkaniu mamy łazienkę. Każda wygląda inaczej bo i potrzeby mamy różne. Owszem są elementy wyposażenia, które znajdziemy w każdej łazience, jak na przykład wanna czy umywalka. Każda umywalka musi być wyposażona w baterie umywalkowe. My, wybraliśmy do swojej łazienki baterie umywalkowe stojące -https://porcelanico.pl/pol_m_ARMATURA_B ... e-198.html .Bardzo estetyczne ale przede wszystkim funkcjonalne. Polecam wszystkim taki wybór.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: łazienka

Post: # 7181Post Violuśka »

Co powiecie na elektryczne podgrzewacze wody przepływowe ? W jaki sposób przygotowujecie sobie ciepłą wodę uzytkową w waszych domach ? Przecież chyba każdy ma ciepłą wodę w domu. Uważam ,że te urządzenia są jednym z lepszych pomysłów na uzyskanie ciepłej wody, bo podgrzewamy jedynie tą jej część jaką za moment zużyjemy. To spore oszczędności.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: łazienka

Post: # 7232Post donek »

Wszystko, czego możecie potrzebować do remontu i wyposażenia łazienki, znajdziecie w dobrej jakości i okazyjnych cenach w Salonach firmy Jorapol w Płocku, Płońsku, Sochaczewie lub w ich sklepie internetowym. Ja zdecydowałem się na odwiedziny Salonu w Sochaczewie, który polecili mi bardzo zadowoleni z zakupów w Salonie znajomi, ponieważ mają tam wiele ciekawych ekspozycji, z których można zaczerpnąć jakiś dobry pomysł. Wszystko jest idealnie doświetlone, więc nie ma najmniejszego problemu z właściwym dobraniem kolorów i odcieni. Warto również wspomnieć o nieocenionej pomocy doświadczonych doradców, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie.
ODPOWIEDZ