narzędzia dla biznesu

Rozmowy o biznesie.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

narzędzia dla biznesu

Post: # 6872Post donek »

Często w Waszych firmach przeprowadzacie inwentaryzacje? Jeśli z powodu braku personelu i czasu nie macie możliwości przeprowadzania jej regularnie, to w pewnym momencie może się okazać, że macie ogromne niezgodności w towarze i sprzęcie z dokumentacją. Mogę Wam polecić usługi doświadczonej firmy Rgis, która przeprowadza szybkie i skuteczne inwentaryzacje we wszystkich sektorach gospodarki i ma swoje zespoły w wielu lokalizacjach, żeby szybko odpowiadać na potrzeby swoich klientów.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: narzędzia dla biznesu

Post: # 7068Post kasiunia »

Myślę ,że każdy z nas to zauważył ale na rynku funkcjonuje wiele różnych firm, które na różny sposób stanowią pomoc dla przedsiębiorców. To na przykład biura rachunkowe, firmy z branży IT czy biura konsultingowe, Niewątpliwe wsparcie stanowią tez firmy organizujące szkolenia dla biznesu. Nie wiem czy wiecie ale możliwe są też szkolenia dofinansowane z kfs .Środki te pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych koordynowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: narzędzia dla biznesu

Post: # 7269Post Greta »

Zastanawialiście się może nad rolą jaką odgrywa w biznesie wzór przemysłowy https://aomb.pl/uslugi/wzory-przemyslow ... aria-aomb/ . W praktyce, technologia i oprogramowanie do zarządzania wzorami przemysłowymi są często istotną kwestią w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej i długotrwałego sukcesu biznesowego. Niezależnie od typu wzoru przemysłowego – czy to jest butelka, mebel, czy opakowanie – kluczowe jest posiadanie narzędzi, które pomogą chronić i zarządzać tym cennym zasobem. Dodatkowo, profesjonalne narzędzia do zarządzania własnością intelektualną mogą pomóc przedsiębiorcom efektywnie zarządzać swoją bazą wzorów przemysłowych, monitorować jej status, wprowadzać zmiany, czy utrzymywać właściwy porządek. Myślę, że temat do przemyślenia.
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: narzędzia dla biznesu

Post: # 7277Post Loko59 »

Nie zapominajcie też o takiej ważnej kwestii, jak szkolenia BHP, bo one oczywiście są obowiązkowe, a pracownicy muszą pracować w bezpiecznych warunkach. Myślę, że możecie zwrócić w tym celu uwagę na ofertę Inżynieria BHP . Jest to firma, która takie szkolenia BHP organizuje.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: narzędzia dla biznesu

Post: # 7297Post foxi »

Wiele firm prowadzi swój biznes w oparciu o sprzedaż - sprzedaż towarów bądź usług.Warto więc podnosić swoje umiejętności w tym zakresie, bo mają one bezpośredni wpływ na wyniki firmy. Myśle ,że coś tak potrzebnego jak doradztwo sprzedaży dla firm powinno wszystkich, którym dobro firmy leży na sercu. Odpowiednie podejście do procesu sprzedaży z pewnością podniesie naszą firmę na wyższy poziom w tym temacie.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: narzędzia dla biznesu

Post: # 7399Post duser »

W biznesie jest wiele różnych systemów, z których warto korzystać i wydaje mi się, że szczególnie system ERP enova365 jest wart sprawdzenia. To przede wszystkim kompleksowe wsparcie wszystkich obszarów działalności Waszego przedsiębiorstwa. Do wdrożenia takiego systemu w swoim biznesie warto wybrać sprawdzoną firmę, a jedną z takich firm jest XLE .
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: narzędzia dla biznesu

Post: # 7458Post Violuśka »

Jednym z bardzo ważnych ale niedocenianych narzędzi w biznesie są szkolenia. Czy wiecie kim jest coach i co to jest coach. Myślę ,że każda osoba zatrudniona czy prowadząca biznes powinna zaliczyć takie szkolenie. Każdy ma przecież jakieś cele do zrealizowania a taka rozmowa z coachem ma nam w realizacji celów pomóc.
ODPOWIEDZ