Nowoczesna kuchnia

Serce domu
Loko59
Biznesmen
Posty: 238
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7064Post Loko59 »

Totalnie nie jestem zwolennikiem stylu nowoczesnego, a wręcz jeśli chodzi o kuchnię, podobają mi się kuchenne meble rustykalne. Myślę, że taki wybór nadaje kuchni niesamowitego charakteru, a pomieszczenia w tym stylu są przytulne. Polecam zastanowić się nad takimi - ja oszalałem na ich punkcie i moja kuchnia na pewno będzie zachowana w tym stylu.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7076Post k4sia »

Nie jestem fanką rustykalnej kuchni. Wolę nowoczesną formę, dlatego lubię sprzety Solgazu. Bo to typowa konstrukcja, która pasuje do takich wnętrz. Szkło, proste linie, dotykowe sterowanie, ciekawe podświetlenie. I to mi pasuje.
sandra
Biznesmen
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7114Post sandra »

Każdy sprzęt kuchenny może ulec awarii. Warto więc wiedzieć, z kim najlepiej kontaktować się w przypadku takiej awarii. Od siebie mogę polecić Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Myślę, że będzie to trafiony wybór.
Greta
Biznesmen
Posty: 160
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7216Post Greta »

Planujecie aranżację nowoczesnej kuchni? Pamiętajcie, że jednym z najważniejszych elementów, który powinien być nowoczesny, praktyczny i reprezentatywny jest podłoga. W końcu to ona w dużej mierze wpływa na ogólny efekt estetyczny pomieszczenia. Nie jest tajemnicą, że kuchnia to miejsce szczególnie narażone na działanie różnych czynników takich jak wilgoć, zabrudzenia, czy temperatury. Dlatego podłoga w tym miejscu powinna być nie tylko ładna, ale też wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. W tym kontekście polecam Wam artykuł, który znalazłam niedawno na ten temat: https://www.weranda.pl/urzadzamy/kuchni ... e-w-kuchni. Rzuci światło na kilka kluczowych kwestii, które warto wziąć pod uwagę, planując remont lub urządzanie kuchni od podstaw.
duser
Biznesmen
Posty: 475
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7298Post duser »

A jaką podłogę do kuchni wybieracie? Ja wszędzie chciałabym mieć podłogę drewnianą, więc zdecydowanie taka podłoga powinna znaleźć się również w kuchni. Czy odpowiedni rodzaj drewna sprawdzi się w kuchni? Podoba mi się klasyczna jodełka i taką ofertę widziałam na stronie https://parquets.com.pl/ .
kasiunia
Biznesmen
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7454Post kasiunia »

Nowoczesna kuchnia? - to bardzo subiektywne jak ona powinna wyglądać. Każda z nas urządza ją sobie po swojemu. Chcemy jednak aby była funkcjonalna i ładna.Kuchnia tak na prawdę zaczyna się od podłogi. Zajrzyjcie tutaj - to podłogi Białystok - http://insolut.pl , duży wybór, świetne doradztwo i szybka dostawa. Potrzebujecie jeszcze czegoś więcej ?- zadzwońcie do firmy.
Greta
Biznesmen
Posty: 160
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7485Post Greta »

Wg mnie bardzo istotną rolę odgrywają zarówno blaty jak i panele laminowane - nowoczesne podłogi i blaty to dosłownie wizytówka dobrze urządzonej kuchni i jednocześnie elementy, na które nie da się nie zwrócić uwagi. Właśnie dlatego tak ważna jest ich wysoka jakość.
donek
Biznesmen
Posty: 91
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Nowoczesna kuchnia

Post: # 7499Post donek »

Dla mnie bardzo ważnym elementem w mojej kuchni jest podłoga, która nie tylko musi być ładna, ale także praktyczna, bo każdy wie, że w kuchni może się wiele zdarzyć i podłoga zawsze jest najbardziej narażona. Mając to na uwadze, odwiedziłem profesjonalny salon podłóg Superparkiet w Warszawie i dzięki pomocy doradcy zdecydowałem się na zakup paneli winylowych, które są nie tylko wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, ale również na wilgoć. W Superparkiet mają ogromny wybór podłóg i co najważniejsze bardzo konkurencyjne ceny.
ODPOWIEDZ