Studia prawo gospodarcze

Greta
Biznesmen
Posty: 160
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Studia prawo gospodarcze

Post: # 4768Post Greta »

Hej, może komuś się przyda taka informacja. Jeżeli kogoś z was interesuje studiowanie we Wrocławiu https://www.prawowroclaw.edu.pl Wyższa Szkoła Prawa organizuje studia podyplomowe o nazwie Prawo w działalności gospodarczej. Uczelnia ma też inne bardzo fajne kierunki podyplomówki. Studia realizowane są w formie niestacjonarnej. Ktoś z was chce poszerzać swoją wiedzę?
duser
Biznesmen
Posty: 475
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Studia prawo gospodarcze

Post: # 6642Post duser »

Chciałbym studiować prawo i zacząłem już rozglądać się za uczelniami, które dałyby mi taką możliwość. Pod adresem: https://rekrutacja.anstar.edu.pl/studia ... kie/prawo/ udało mi się znaleźć ofertę, która od razu mnie zainteresowała. A Wy co o niej myślicie?
Lolita
Biznesmen
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:09 am

Re: Studia prawo gospodarcze

Post: # 6808Post Lolita »

Jeśli zastanawiasz się nad studiowaniem prawa gospodarczego, to poczytaj sobie na Noatek.pl co piszą na tematy zawodowe studenci tego kierunku na różnych uczelniach. Notatek.pl to portal wymiany wiedzy między studentami różnych uczelni i różnych kierunków. Zajrzyj tu: https://notatek.pl/pomoce/nauki-prawne/ ... ospodarcze
rawelka
Biznesmen
Posty: 152
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Studia prawo gospodarcze

Post: # 7122Post rawelka »

Nie wiem czy zdecydowałabym się na prawo, bardziej interesują mnie kierunki związane z budownictwem, maszynami, zarządzaniem. Mimo, że być może nie są one tak często wybierane przez kobiety. Zobaczcie na tej uczelni w Warszawie na kierunek mechanika i budowa maszyn https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-inzyn ... i-stopnia/ . Wydaje mi się, że wiele osób taka oferta zainteresuje, jeśli nie ten kierunek to można znaleźć szereg innych, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Studia prawo gospodarcze

Post: # 7296Post janczara »

Wybór uczelni zależy na pewno od tego, jaki kierunek Was interesuje :) jeśli planujecie iść bardziej w kierunku medycznym i zdecydujecie się na fizjoterapię to warto poczytać o Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-jednolite-mag ... joterapia/. Studia jednolite magisterskie, dostępne zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym. Wysoki poziom, świetna kadra a do tego przyjazna dla studentów atmosfera.
sabinka
Średni biznesmen
Posty: 37
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:53 am

Re: Studia prawo gospodarcze

Post: # 7540Post sabinka »

Jesli chodzi o kierunki ekonomiczne, to moge z czystym sumieniem polecić wam tą uczelnie https://uew.pl/ , wybór kierunków spory, wykładowcy to praktycy z duzym doświadczeniem, można się od nich wiele nauczyć
ODPOWIEDZ