Aranżacja biura

Urządzamy biuro, gabinet.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 91
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Aranżacja biura

Post: # 6289Post Celinka43 »

Cześć, w naszej firmie trwa remont i szukam sposobów na to, żeby każdy pracownik czuł się komfortowo, a hałas był wyciszony. Słyszałam, że panele sufitowe poprawiają akustykę i są niewidoczne. W Mega-Acoustic takie znalazłam https://www.mega-acoustic.pl/oferta/panele-sufitowe/ . Co do mnie przemawia to fakt, że są one ekologiczne, bo zostały wykonane z materiałów z recyclingu. Polecacie je? Warto skorzystać?
rawelka
Biznesmen
Posty: 163
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Aranżacja biura

Post: # 7179Post rawelka »

A może podzielić biuro na boxy? Można do tego celu zastosować szklane ścianki, najlepiej takie o dodatkowych właściwościach ognioodpornych https://glasssystem.com/produkty/gsw-office-fr/ . Takie ścianki w żaden sposób nie będą ograniczać dostępu światła a będą idealnie wygłuszać i zapewniać odpowiednie warunki do pracy dla każdego. Takie ścianki nie zabierają dużo przestrzeni, można je montować także na mniejszych powierzchniach biurowych.
Loko59
Biznesmen
Posty: 242
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Aranżacja biura

Post: # 7246Post Loko59 »

A nie myśleliście o biurze wirtualnym? Moim zdaniem to bardzo korzystne rozwiązanie. Pod adresem: https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/w ... iecka.html udało mi się znaleźć ofertę biura, które jakość usług ma wysoką, bo poza podstawowymi udostępnia też salki, w których można organizować spotkania z klientami.
donek
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Aranżacja biura

Post: # 7550Post donek »

Czy ktoś z Was pracuje w biurze wynajętym w OFF Piotrowska Center w Łodzi https://piotrkowskacenter.pl/? Zależy mi na obiektywnych opiniach. Jak oceniacie atmosferę tego miejsca? Jakie są Wasze wrażenia na temat warunków pracy w Piotrowska Center? Jakie najlepiej rodzaje działalności byście tam widzieli? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
ODPOWIEDZ