Jakie ogrodzenie

Violuśka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Jakie ogrodzenie

Post: # 4357Post Violuśka »

Na szczęście przepisy w kwestii budowy ogrodzeni są już takie ,że można je wykonać bez zbędnych formalności jeśli nie przekracza ono 2,2 m wysokości. Na co powinniśmy jeszcze zwrócić uwagę kiedy decydujemy się na wykonanie ogrodzenia? Zajrzyjcie proszę tutaj - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-ogrodzenia/ .To blog budowlany, gdzie dowiecie się wszystkiego ,co ważne przy budowie ogrodzenia. Oczywiście nie ma obowiązku ogradzać działki ale w naszej, polskiej rzeczywistości jest to powszechne.
Kalina
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:20 pm

Re: Jakie ogrodzenie

Post: # 5009Post Kalina »

Wprawdzie nie budujemy, ale odnawiamy nasze ogrodzenie. Kupiliśmy farbę Altax do metalu, bardzo fajnie się nią maluje, dobrze kryje rdzę. Niby niewielka zmiana, a naprawdę robi wrażenie.
qqlka
Biznes świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:45 am

Re: Jakie ogrodzenie

Post: # 5090Post qqlka »

Właśnie planuję odnowić ogrodzenie, bramę garażową i pergole metalową. Planuję kupić farbę altax, bo można malować bezpośrednio na rdzę, a wydaje mi się, że to będzie spora oszczędność czasu. Przygotowywałaś jakoś powierzchnie przed malowaniem?
Loko59
Biznesmen
Posty: 242
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Jakie ogrodzenie

Post: # 6902Post Loko59 »

Można wybrać różne rodzaje ogrodzeń, ale przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na jakość, bo to materiał, który musi przetrwać lata i różne warunki atmosferyczne. To samo dotyczy bram. Jeśli chcecie sprawdzić, jakie bramy garażowe szczecin są na rynku, to myślę, że oferta https://smart-power.pl/bramy-i-automatyka/ wiele Wam podpowie.
duser
Biznesmen
Posty: 484
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Jakie ogrodzenie

Post: # 7589Post duser »

Do ogrodzenia potrzebujecie też przede wszystkim bramy i jej wybór jest tutaj bardzo istotny. Na pewno rozglądacie się za różnymi markami, ale wydaje mi się, że jak najbardziej warte sprawdzenia są bramy wiśniowski poznań. Znajdziecie je między innymi w ofercie https://el-sar.com.pl/ .
ODPOWIEDZ