Macie już plany na następny urlop?

Kariera, praca, kompetencje
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Macie już plany na następny urlop?

Post: # 6989Post duser »

Nie myślicie może o wyjeździe na jakieś kajaki? Uważam, że to fajny pomysł na spędzenie czasu, tylko trzeba korzystać z dostępnych możliwości, aby taki wyjazd był jeszcze bardziej przyjemny. Zwróćcie uwagę między innymi na stronę gokajak.com . Tam możecie znaleźć bardzo fajny przykład akcesoriów, które na kajaki bardzo się przydadzą. Na samej stronie dostępne są również kajaki, jeśli jesteście osobami, które chcą na taką inwestycję się zdecydować. Coś dla siebie wybierzecie!
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Macie już plany na następny urlop?

Post: # 6990Post Loko59 »

Ja plany już mam, ale niestety nie jestem pewna, czy uda się je zrealizować. Wymagają one sporej inwestycji, więc jeśli nie w tym sezonie, to na pewno w którymś się uda. A mowa tutaj o własnej łódce. Do tego jednak potrzebna będzie przyczepa, aby zabrać ze sobą taką łódkę w różne miejsca. Sprawdzam ogólnie przyczepy podłodziowe pomorskie no i to jest też spora inwestycja, bo uważam, że lepiej kupić coś nowego i u dystrybutora. Na szczęście różnych ofert nie brakuje.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Macie już plany na następny urlop?

Post: # 7313Post donek »

Planując podróż, warto mieć świadomość, że mogą wystąpić nieprzewidziane sytuacje, uniemożliwiające jej odbycie. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji może pomóc w takich przypadkach, zabezpieczając Wasze finanse. Co o tym myślicie? Oprócz tego warto ogólnie wykupić ubezpieczenie turystyczne, na przykład takie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm. Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat.
ODPOWIEDZ