A może wakacje w Polsce?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 5073Post sandra »

W Polsce też można znaleźć wiele ciekawych atrakcji. Co powiecie na przykład na czarter jachtu Jeziorak, Iława - Tempesta Jachty: https://tempesta-jachty.pl/ ? Uważam, że wakacje na jachcie to również bardzo interesująca rozrywka i warto wziąć taką opcję pod uwagę.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 5963Post rados »

Pewnie że można, ale jak dla mnie w Polsce to wypady na dłuższy weekend. Bo blisko. A jak wypad na więcej, jakiś tydzień, to sobie organizujemy objazdówki po danym regionie, kraju czy cos. Lubimy zwiedzać. A objazdówki nam to po prostu umożliwiają. I przeważnie mają lepsze ceny. Podróżuje się autokarem, ale to nie jest nic złego. To zabawa, przygoda. Fajne wycieczki i fajne programy na nie ma Wytwórnia Wypraw. Wyjazd przeważnie z Warszawy, ale czasem i coś innego. Trzeba sobie sprawdzać. Ale najważniejsze to tam są właśnie programy i sami piloci. Bo to od nich zależy jak wycieczka się potoczy :)
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6187Post sandra »

Jeśli jedziecie w Polskę to polecam także rzucić okiem na takie miejsca jak restauracja w lublinie: .Od admina: złamanie regulaminu, link usunięty. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. . To naprawdę świetna restauracja. Myślę, że ich propozycje przypadną do gustu także i Wam.
delekta
Średni biznesmen
Posty: 34
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:39 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6235Post delekta »

Oczywiście,że nasz kraj jest wyjątkowy, warto go zwiedzać i warto też tę miłość zaszczepiać od małego w naszych dzieciakach. W mojej rodzinie, od kiedy tylko dzieciaki trochę podrosły, puszczam je na kolonie z biurem https://oktours.pl/
Biuro to działa od lat,mamy do niego zaufanie, a każdy wyjazd z nimi to nowa przygoda. Można wyjechać na kolonie, podczas których dziecko nie tylko odwiedzi piękne miejsca, ale też będzie miało styczność z paintballem, grami terenowymi, pozna tajniki gotowania czy kamuflażu.
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6427Post Loko59 »

Jasne! Polska jest pięknym krajem. Wiele tutaj można zobaczyć i robić wiele fajnych rzeczy. Moim zdaniem na pewno warto zdecydować się na czarter jachtu na Mazurach. Pod adresem: https://www.sailor.pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury jest oferta, w której jest on możliwy.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6444Post donek »

Inflacja i covid troszkę dobiły naszą turystykę, wiec do odwołania będziemy spędzać urlop w Polsce, żeby branża turystyczna mogła wyjść na prostą. Tym razem wybraliśmy Zakopane, bo kolega znalazł świetną kwaterę od firmy Zakovilla.pl, która pomieści nasze rodziny, zapewniając przy tym odpowiedni komfort. Jeśli również zależy Wam na komforcie i prywatności, to zajrzyjcie sobie na stronę https://zakovilla.pl/ i wybierzcie odpowiednie zakwaterowanie dla siebie.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6526Post scesny »

Jak dla mnie to w kraju wypady raczej na jakieś dłuższe weekendy. Albo święta. Bo to wypada w dobrym układzie 4-5 dni i to z minimum urlopu. A blisko, wiec łatwo dojechać. A jak brać urlop, to już warto jechać dalej. I wtedy z biurem. Ja lubię zwiedzać, wiec jak dla mnie fajne programy ma Wytwórnia Wypraw. Może trochę noclegowo nie są to hotele, ale za to sam program i intensywność zwiedzania na najwyższym poziomie. Zależy co się lubi.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6574Post foxi »

Powiem tak, lubimy cieplejsze klimaty i na wakacje wyjeżdżamy nad cieplejsze morza, natomiast nie zaniedbujemy Polski. Każdy wolny weekend czy inne wolne dni spędzamy zwiedzając nasz kraj. Do takich wyjazdów jesteśmy na prawdę już dobrze przygotowani, bo zwiedzania nie zaprzestajemy nawet zimą. Mamy ciepłe swetry oraz typowo zimowe elementy garderoby jak czapka , szalik czy rękawice. Słowem , jesteśmy przygotowani na każdy rodzaj pogody.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 6649Post duser »

W tym roku planuję właśnie pierwszy raz wyjechać z Polski i jako, że będzie to pierwszy raz, sporo czytam na ten temat. Pod adresem: https://nomade.pl/articles/wakacje-na-m ... o-zobaczyc znalazłem bardzo ciekawy i przydatny dla mnie artykuł. Wciąż rozważam skorzystanie z usług biura podróży w tym celu. A Wy co myślicie?
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 7053Post kasiunia »

Wakacje w Polsce? - jak najbardziej, tym bardziej ,że odkryliśmy nowy sposób spędzania czasu podczas wakacji - zwiedzanie najbliższej okolicy na rowerach. Jeśli ktoś jeszcze nie próbował takiej formy rekreacji to gorąco zachęcam. Na dłuższe wyprawy zamontowaliśmy sobie na każdym z rowerów bagażnik rowerowy , co pozwala nam w wygodny sposób przewozić nasze bagaże. Wiemy już ,że następne wakacje spędzimy na rowerach, tym razem w Czechach.
ODPOWIEDZ