Kuchnie gazowe do gastronomii - jakie?

Rozmowy o biznesie.
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Kuchnie gazowe do gastronomii - jakie?

Post: # 3623Post elwira »

Jakie kuchnie gazowe do gastronomii kupić?
Czy to w ogóle sprawdza się na dłuższą metę? Może lepiej wziąć pod uwagę elektryczne?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Kuchnie gazowe do gastronomii - jakie?

Post: # 3642Post borgia »

Kuchnie gazowe mają sporo zalet i są chyba bardziej ekonomiczne.
No i częściej wykorzystywane jednak w gastronomiach.
Tutaj https://www.gastroprodukt.pl/pl/c/Kuchnie-gazowe/2563 widziałam różne.
Nie wiem, jak z cenami.
Myślę, że warto porównać kilka ofert.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Kuchnie gazowe do gastronomii - jakie?

Post: # 4338Post sandra »

Jeśli planujecie otwarcie restauracji to warto wiedzieć, że różne akcesoria gastronomiczne najlepiej zamawiać online. Wszystko wygodnie dostarczy kurier - do domu, czy też do Waszej firmy. Takie zakupy zrobicie na przykład w sklepie internetowym Polmarkus: sklep.polmarkus.com.pl/aromaty-cukiernicze .

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Kuchnie gazowe do gastronomii - jakie?

Post: # 4752Post Celinka43 »

Jak kuchnie gastronomiczne to i oleje gastronomiczne. W gastronomii trzeba przede wszystkim dbać o jakość. Dlatego warto wybrać dobre oleje, które będą bezpieczne i odpowiednie smakowo. Stałymi dostawami oleju zajmuje się firma https://trafinoil.pl/ . Działają kompleksowo. Kontrolują zasoby restauracji i dostarczają nową dostawę w momencie, gdy olej się kończy. Do tego mogą się zająć dostawą zużytego oleju. Warto sprawdzić jak to działa.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Kuchnie gazowe do gastronomii - jakie?

Post: # 6765Post k4sia »

Czemu nie. Może coś z rozwiązań Solgazu? Niektóre sa z palnikami tradycyjnymi, niektóre są z palnikami ukrytymi pod szkłem (jak seria GPC i model 4+1). Na pewno ciekawie wyglądają, ale tez mają ciekawsze funkcje niż tradycyjne płyty.
ODPOWIEDZ