Jak uniknąć zarażenia w kolejce do lekarza?

Pasiflora
Biznesmen
Posty: 102
Rejestracja: śr gru 02, 2015 1:59 pm

Jak uniknąć zarażenia w kolejce do lekarza?

Post: # 4142Post Pasiflora »

Sama ze sobą chodzę rzadko, ale mam niestety chorowite dziecko i już nie raz zdarzało się, że czekając w kolejkach pod gabinetem pediatry oboje łapaliśmy jakiegoś wirusa. A teraz jeszcze jak jest covid to boję się o wiele bardziej :(
Jak zaradzić takiemu zagrożeniu?
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Re: Jak uniknąć zarażenia w kolejce do lekarza?

Post: # 4149Post Iguana »

Nie tylko tobie przytrafiają się takie wątpliwe przyjemności w kolejkach u lekarzy, ja ze swoją córeczką nieraz wróciłam przeziębiona po wizycie u lekarza pediatry, a miałyśmy tylko załatwić receptę :(
Od jakiegoś już czasu jak małej coś dolega staram się korzystać wyłącznie z teleporad. Bezpiecznie, szybko i bez niepotrzebnej straty czasu na dojazd do przychodni.
Możesz się umówić poprzez tą stronę https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Jak uniknąć zarażenia w kolejce do lekarza?

Post: # 4426Post janczara »

wyjście jest jedno - korzystnie z konsultacji internetowych. Pewnie, ze nie zawsze jest to możliwe ale tam gdzie się da to zdecydowanie warto. Ja ostatnio w ten sposób robiłam badania wstępne do pracy. Umówiłam się na konsultację online z lekarzem medycyny pracy z przychodni Medivita w Warszawie. Szybkie terminy, profesjonalna obsługa, rzetelnie wykonana konsultacja i wydanie stosownego zaświadczenia.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Jak uniknąć zarażenia w kolejce do lekarza?

Post: # 4491Post sandra »

Maska antysmogowa to w dzisiejszych czasach moim zdaniem must have. Takie maski możecie zamówić bez wychodzenia z domu - polecam rzucić okiem na model https://dragonmask.pl/dragon . Poczytajcie też koniecznie o ich właściwościach - dowiecie się, dlaczego to takie ważne.
ODPOWIEDZ