Ogrzewanie domu

Instalacje domowe, okna, drzwi, elektryka, hydraulika
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6106Post rawelka »

Ogrzewanie elektryczne jest ekologiczne i może być ekonomiczne. Nie wszędzie można zamontować pompę ciepła, jeśli chcecie mimo to ogrzewać prądem to na pewno polecam sprawdzić na ofertę https://www.oxyly.pl/ . To producent promienników ciepła, są to grzejniki na podczerwień montowane od razu na ścianach i oddające ciepło. Takimi grzejnikami można sterować nawet smartfonem.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6167Post donek »

Noszę się z zamiarem wymiany starego ogrzewanie na ogrzewanie podłogowe i w tym celu zacząłem szukać odpowiedniej podłogi. Kolega polecił mi firmę Superparkiet.pl, gdzie mają ogromny wybór wysokiej jakości podłóg w bardzo korzystnych cenach. Znalazłem u nich bardzo fajne panele winylowe i deski na ogrzewanie podłogowe, które z pewnością spodobają się całej rodzinie i będą nam służyć przez długie lata.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6190Post sandra »

A co powiecie na przykład na piece gazowe: hMoim zdaniem warto wziąć je pod uwagę. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na taki wybór.


.
Od admina: złamanie regulaminu, link usunięty.
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6311Post foxi »

Ogrzewanie domu to temat, z którym niewątpliwie każda osoba musi się zmierzyć, każda, która podejmuje się budowy domu jednorodzinnego. Równie ważnym tematem jest przygotowanie ciepłej wody uzytkowej dla mieszkańców naszego domu. Moim zdaniem najlepiej do takich zastosowań nadają się przepływowe podgrzewacze wody .Podgrzewamy tylko tyle wody ile za chwilę zużyjemy. To niewątpliwa oszczędność.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6522Post Greta »

Dobrym rozwiązaniem może być piec wolnostojący https://www.galeriakominkow.pl/produkty ... ojace.html. To jeden z najbardziej efektywnych i wydajnych rodzajów ogrzewania do zastosowania w domu i przestrzeniach publicznych. Jest używany w postaci tradycyjnego pieca lub w zmodernizowanej postaci, jako urządzenia grzewcze opalane drewnem lub paliwem stałym. Może on jednocześnie produkować ciepło, ogrzewać i wentylować budynek, co pozwala zmniejszyć zużycie energii w pomieszczeniu.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6566Post kasiunia »

Mamy takie czasy ,że każdy szuka najlepszych i najtańszych rozwiązań aby ogrzać swoje domy i mieszkania. Jeśli szukacie ciekawych, ekologicznych i alternatywnych rozwiązań zajrzyjcie do internetu wpisując w w dowolną wyszukiwarkę frazę pompa ciepła czyste powietrze .Znajdziecie tam interesujące was informacje na ten temat a dokładnie informacje związane z dofinansowaniem do tych instalacji.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6665Post Violuśka »

Instalacje centralnego ogrzewania mają właśnie na celu ogrzanie naszych domów. Trzeba przyznać ,że funkcjonują one coraz lepiej, są wygodniejsze i sprawniejsze. Duży wpływ na ich funkcjonowanie ma specjalna pompa cw , która odpowiedzialna jest za transport ciepła do kaloryferów. Warto przy tym wspomnieć aby korzystać z urządzeń dobrej jakości.
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6754Post Loko59 »

Wydaje mi się, że wydajnym i oszczędnym rodzajem ogrzewania jest ogrzewanie gazowe. Pod adresem: https://sa-art.pl/ udało mi się znaleźć firmę która zajmuje się kompleksową obsługą w tym temacie, a więc dostarczy Ci gaz płynny w specjalnym zbiorniku.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ogrzewanie domu

Post: # 6959Post sandra »

A co z eko ogrzewaniem? Ja bym postawiła na takie rozwiązanie jak pompy ciepła powietrzne: http://hap.pl/pl/menu/ogrzewanie/pompy- ... etrzne-441 . W internecie można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ