mleko Bebilon

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

mleko Bebilon

Post: # 4409Post kornwalka »

Czy są tu mamusie które kupują to mleko dla swoich dzieciaczków?? Gdzie stacjonarnie można kupić najtaniej?
danko
Biznes czytacz
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 01, 2021 1:07 pm

Re: mleko Bebilon

Post: # 4549Post danko »

Tak, u nas mleko Bebilon sprawdziło się najlepiej. Jeśli chodzi o ceny, to polecam zajrzeć do DOZu, mają chyba najlepszą cenę na to mleko stacjonarnie.
Lolita
Biznesmen
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:09 am

Re: mleko Bebilon

Post: # 4611Post Lolita »

Must have to mlek matki, sztuczne produkty to tylko na sytuacje trudne, gdy nie jest możliwe karmienie piersią.
Sajonara
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:14 am

Re: mleko Bebilon

Post: # 4623Post Sajonara »

Bardzo się z Tobą zgadzam, karmienie piersią daje dzieciom dobry start.
Kalina
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:20 pm

Re: mleko Bebilon

Post: # 4672Post Kalina »

A ja się nie zgodzę. W dzisiejszych czasach mleka modyfikowane mają naprawdę rewelacyjne składy, często zbliżone do mleka matki. A sytuacje zdarzają się różne i czasem nie ma możliwości karmienia piersią. Mleko Bebilon jest chwalone przez wiele mam. A jeśli chodzi ceny, w dozie jest akurat jakaś promocja?
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: mleko Bebilon

Post: # 4723Post kornwalka »

dzięki za podpowiedź, właśnie w DOZ zaczęłam kupować, potwierdzam że mają bardzo dobre ceny, za opakowanie bebilonu profutura płaciłam coś koło 51 zł
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: mleko Bebilon

Post: # 5342Post sandra »

Jeśli chodzi o mleko to dobrze wiedzieć, że na rynku dostępne są mleka początkowe które można stosować od urodzenia dziecka. Jest to na przykład mleko Bebilon Pronutra-Advance, które kupicie w aptekach DOZ. Uważam, że jest to najlepsza możliwa alternatywa dla mleka matki.
wanda123
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:02 pm

Re: mleko Bebilon

Post: # 5427Post wanda123 »

Moje dziecko wypijało to mleko litrami,najtaniej wychodziło jego kupowanie w internecie.
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: mleko Bebilon

Post: # 6487Post Loko59 »

My utknęliśmy na wyborze wózka. Całe szczęście już udało nam się znaleźć taki, który odpowiadałby nam najbardziej. Jest nim Cavoe Osis. To wózek idealny do miasta, ultralekki i zgrabny. Nie będzie przeszkadzać w komunikacji miejskiej ani w bagażniku, a do tego szybko się składa.
ODPOWIEDZ