Elewacja

Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Elewacja

Post: # 5011Post Violuśka »

Ceny wykonania elewacji wraz z ociepleniem, to dzisiaj potężne kwoty .Trzeba sie dobrze rozejrzeć zanim zamówicie firmę.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Elewacja

Post: # 5088Post Greta »

U nas też zmiana elewacji w tym roku była nieunikniona, bo stara wyglądała już bardzo nieestetycznie :/ Z mężem zdecydowaliśmy się na płyty elewacyjne bo są oryginalne i szybko się z nimi pracuje, a chcieliśmy iść w coś nowszego niż popularne tynki.
Przy okazji zapytam Was jeszcze o jedną rzecz, mianowicie o beton towarowy https://grupapbi.eu/produkty-i-uslugi/beton-towarowy,42 z tej firmy? Stawiamy budynek gospodarczy (nareszcie!) więc do fundamentów szukamy dobrej firmy z wysokiej jakości produktami. Co sądzicie o PBI?
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Elewacja

Post: # 5126Post rados »

Violuśka pisze: wt maja 17, 2022 9:54 am Ceny wykonania elewacji wraz z ociepleniem, to dzisiaj potężne kwoty .Trzeba sie dobrze rozejrzeć zanim zamówicie firmę.
Kwoty duże to fakt. Wszystkie ceny w budowlance poszły w górę. Ale cały system elastolith jest tak prosty, że właściwie można go zrobić samemu. Wystarczy trochę samozaparcia i można robić. Jak przejrzałem ich profil na FB, to nawet znalazłem tam wpisy z takiej właśnie realizacji samodzielnej przez inwestora. Czyli się da.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Elewacja

Post: # 5213Post k4sia »

Prosty system, bo nawet na YT sa filmiki jak to sie kładzie. Nawet nie potrzeba za bardzo skomplikowanych narzędzi by to zrobić. A na IG jest profil kogoś pod nazwą "usiebiewdomu", co sami cały dom robili w systemie Elabrick. I wyszło im to całkiem fajnie. Można popatrzec na zdjecia.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Elewacja

Post: # 5568Post duser »

Zarówno podczas budowy domu, czy remontu potrzebne są nam różnego rodzaju narzędzia, dzięki którym możemy wykonać pracę. Jeśli chodzi o wykonywanie elewacji, może przydać ci się ogrodzenie pełne budowlane, które znajdziesz tutaj https://www.arad.pl/ogrodzenia-pelne,g66.html . Oprócz tego, w sklepie znajdziesz również rusztowanie.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Elewacja

Post: # 5655Post scesny »

k4sia pisze: wt lip 19, 2022 8:33 pm Prosty system, bo nawet na YT sa filmiki jak to sie kładzie. Nawet nie potrzeba za bardzo skomplikowanych narzędzi by to zrobić. A na IG jest profil kogoś pod nazwą "usiebiewdomu", co sami cały dom robili w systemie Elabrick. I wyszło im to całkiem fajnie. Można popatrzec na zdjecia.
Fajne i pomysłowe. Jak widzę to układa się banalnie prosto. Spokojnie można to zrobić samemu. A jak widzę na ich profilu na FB to mają sporo fajnych wzorów. Kolorystycznie jest w czym wybierać. Nawet bym powiedział, że lepszy wybór niż w farbach. Można kupić i zobaczyć w OBI, jak ktoś chce pomacać :) ale można i w ich sklepie w internecie (https://elabrick24.pl/), z dostawą do domu.
Flew
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:00 pm

Re: Elewacja

Post: # 5695Post Flew »

Elastolith na swym funpage realizacji zamieszcza sporo. Dzięki nim można poszukać inspiracji na elewacje i nie tylko jak i połączenia kolorystyczne. Czasami się nie spodziewamy, a u siebie w mieście można znaleźć taką realizację więc można podejść i podejrzeć na żywo. Płytki te zyskują coraz większą popularność i trzeba przyznać, że elewacje wykonane przy ich zastosowaniu wyglądają perfekcyjnie.
Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Re: Elewacja

Post: # 5801Post Kazpa »

Flew pisze: wt lis 22, 2022 6:31 pm Elastolith na swym funpage realizacji zamieszcza sporo. Dzięki nim można poszukać inspiracji na elewacje i nie tylko jak i połączenia kolorystyczne. Czasami się nie spodziewamy, a u siebie w mieście można znaleźć taką realizację więc można podejść i podejrzeć na żywo. Płytki te zyskują coraz większą popularność i trzeba przyznać, że elewacje wykonane przy ich zastosowaniu wyglądają perfekcyjnie.
Ich realizacje na zdjęciach, które widziałem są estetyczne i ładne. Materiał ten ozdabia elewację i z tego co wyczytałem łatwy jest w montażu.
WojtekOl
Biznesmen
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:10 am

Re: Elewacja

Post: # 5878Post WojtekOl »

I jak udało się już Wam zakończyć prace w zakresie elewacji? Jeżeli jeszcze nie, a chcielibyście na przykład wykonać malowanie elewacji w pasy co wcale nie jest takie łatwe to możecie na przykład sprawdzić sobie konkretne informacje w tym zakresie jakie znajdziecie na Dulux Professional. Akurat mi się bardzo to przydało, także oby wszystko poszło pomyślnie i konieczne dajcie znać, czy wszystko wyszło tak jak to sobie zaplanowaliście ;)
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Elewacja

Post: # 5896Post k4sia »

No cegła na elewacji to sztos. Jak fajnie wykonana, to ma w sobie coś. Co prawda ciężko uzyskać efekt tak naturalny, jak mają stare kamienice, ale jak widziałam właśnie Elabrick, to robi wrażenie. A wiadomo, że nikt domu nie będzie oglądał z bliska i szukał czy to płytka czy cegła :) A z 2-3 metrów to niemożliwe by rozróżnić. Nawet widziałam takie zdjęcie gdzie w tle bym jakiś zabytek i chodziło o dopasowanie elewacji pod styl okolicy i wyszło mega
ODPOWIEDZ