medycyna pracy - Warszawa

Kariera, praca, kompetencje
ręmka
Biznes świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4476Post ręmka »

Witajcie :) moi drodzy orientujecie się może, gdzie w Warszawie zrobię sprawnie badania wstępne do pracy ? zależy mi przede wszystkim na czasie. Muszę znaleźć taką placówkę na własną rękę, od pracodawcy dostałam jedynie skierowanie bez wskazania konkretnego miejsca.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4489Post janczara »

a sprawdzałaś jak z terminami w Medivicie ? Przychodnia znajduje się na Mokotowie, na ulicy Rejtana 15. Ja jakiś czas temu robiłam tam badania okresowe do pracy i udało się umówić wizytę z dnia na dzień :)
opolla
Biznes świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4538Post opolla »

też polecam Medivitę :) nie musisz nawet jechać na Mokotów do placówki, konsultacje z lekarzem medycyny pracy odbywają się także online :)
ręmka
Biznes świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4563Post ręmka »

dzięki bardzo za namiar. wiedziałam, ze mozna mieć teleporady z internistą czy nawet konsultacje online z innymi specjalistami ale nie sądziłam, ze badania wstępne do pracy załatwię też w ten sposób :) a długo się u nich czeka na termin ?
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4564Post janczara »

no tak jak mówię, u mnie to była wizyta z dnia na dzień :) terminy mają bardzo szybkie, najlepiej zadzwonić na recepcję. miłe i pomocne zawsze panie na pewno powiedzą Ci jak to w tym momencie wygląda.
ręmka
Biznes świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4700Post ręmka »

Dziewczyny raz jeszcze bardzo mocno dziękuje za pomoc :) jestem już po konsultacji w Medivicie ( online oczywiście).bardzo sprawnie, w miłej atmosferze, lekarz z prawdziwego zdarzenia :)
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4747Post janczara »

no i to są bardzo dobre informacje :) najważniejsze, ze wszystko udało się sprawnie załatwić i jesteś zadowolona. warto zapisać sobie namiar na przyszłość, może jeszcze kiedyś się przydać :)
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4814Post Violuśka »

Medycyna pracy to jedna z tych przychodni, gdzie dość często mamy dzikie tłumy. Podczas ostatniej wizyty w naszej placówce medycznej zauważyliśmy ,że właśnie te sprawy uległy zmianie. Pacjenci przychodzą umówieni na określoną godzinę i myślę ,że dzięki temu nie ma kolejek. Widzę ,że dobrze działa specjalna aplikacja dla lekarzy , która umawia pacjentów na określone godziny i przypomina im o nadchodzącej wizycie .To olbrzymie udogodnienie.
ręmka
Biznes świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: medycyna pracy - Warszawa

Post: # 4820Post ręmka »

no jasne, ze tak, namiar sobie zapisałam i mało tego, już dwóm koleżankom z pracy poleciłam :)
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: medycyna pracy - odzież medyczna

Post: # 7118Post Greta »

Ja chciałabym poruszyć temat odzieży medycznej, a konkretnie skupić się na ofercie dostępnej w mieście Cieszyn - odzież medyczna Cieszyn . Jeśli pracujecie w dziedzinie medycyny pracy, z pewnością zdajecie sobie sprawę, jak istotna jest właściwa odzież medyczna. Na podstawie moich obserwacji, sklep w Cieszynie oferuje odzież medyczną wysokiej jakości, a jej wybór jest naprawdę szeroki. Czy ktokolwiek z Was miał okazję korzystać z oferty dostępnej w Cieszynie?
ODPOWIEDZ