Solgaz

Serce domu
Flew
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:00 pm

Re: Solgaz

Post: # 4949Post Flew »

Ta, to prawda rados mają w swych sprzętach wiele innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań. Przejrzałem cale ich portfolio i jestem po wrażeniem.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Solgaz

Post: # 5092Post rados »

Bardzo się cieszę. Mają zaskakująco fajne produkty. I design też zaskakuje. Robi to całkiem fajną robotę. A największe zaskoczenie to, że to własnie firma krajowa. I wymyslaja coś, czego inni producenci nie robią. Nawet kiedyś widziałem jakiś film z krajów azjatyckich, gdzie podobno robią podróbki (nieudane) rozwiązań Solgazu. Chodzi o płyty gazowe. Taka ciekawostka.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Solgaz

Post: # 5199Post k4sia »

Firma po prostu robi produkty z pomysłem, z funkcjami, które nie sa standardem dla większości. Ciekawe, że potrafią iść w takie nietypowe innowacje i sie tego trzymac.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Solgaz

Post: # 5277Post rados »

k4sia pisze: czw lip 14, 2022 8:09 pm Firma po prostu robi produkty z pomysłem, z funkcjami, które nie sa standardem dla większości. Ciekawe, że potrafią iść w takie nietypowe innowacje i sie tego trzymac.
No patrząc jak się rozwijali, to jednak mają na siebie jakiś pomysł. Wprowadzają ciekawe pomysły w funkcjonalność, których nie ma za bardzo u konkurencji. I tu nie chodzi tylko o te ich płyty gazowe, które sa właściwie głównym produktem. Ale jak spojrzysz na inne, to tez widać takie małe innowacje. Zobacz np. na okapy i te ich automatyki, że same się włączają, czy też reagują na gesty. Dla mnie to innowacja w kuchni.
ODPOWIEDZ