Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 4657Post Iguana »

Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?
Mam w rodzinie agenta ubezpieczeniowego, którego zwykle bardzo rzadko widuję i nie wiem co mu kupić na prezent.
Tu http://www.ponadczasowe.eu/pomysl-na-pr ... zeniowego/ wypatrzyłam kilka rzeczy ale nie wiem czy to dobry pomysł, jak sądzicie?
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 4782Post foxi »

Kupowanie prezentów na oślep moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu, bo istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo ,że nie trafimy z prezentem. Uważam ,że warto zakup prezentu poprzedzić krótkim wywiadem i tak zrobiłam przed zakupem prezentu dla siostry a padło na koszule damskie .To był dobry wybór i świetny zakup. Siostra była zadowolona.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 4950Post Violuśka »

Myślę ,że kupowanie prezentów na chybił trafił pozbawione jest sensu, Dobrym rozwiązaniem jest właśnie poznanie w jakiś sposób czyjegoś hobby czy upodobań. Innym rozwiązaniem jest poznanie aktualnej potrzeby osoby obdarowanej , wtedy nasz prezent będzie na prawdę dobrze wycelowany. Weźmy na przykład taki damski dres welurowy .Dobrze wiedziałam ,że siostra będzie takiego szukać bo razem wybieramy się na wakacje, więc miałam ułatwione zadanie.
michasiaaa
Biznes świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:58 am

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 4984Post michasiaaa »

zawsze się staram jak najlepiej trafić z prezentem, teraz mamie chcę na dzień mamy kupić nową suszarkę do włosów, w mediamarkt znalazłam w promocji model Bronze shimmer od Babyliss. Sprzęcik wygląda fajnie i myślę, że będzie dobrze sie mamie sprawdzał a dobra suszarka zawsze się przyda
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 5239Post kasiunia »

Myślę ,że to dobry pomysł na prezent, by szukać go w kręgu zainteresowań (hobby) danej osoby. Takim właśnie kluczem kierowałam się szukając prezentu dla mojej siostry. Doskonale wiem jak bardzo lubi konie i jazdę konno. Postanowiłam więc kupić jej wymarzony urodzinowy prezent - ochraniacze jeździeckie .Siostra była wyraźnie zaskoczona ale i zadowolona. Trudno się jej dziwić, to tak piękne zwierzęta.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 5262Post Greta »

Iguana pisze: sob lut 12, 2022 6:55 am Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?
Czasy, kiedy kupowałam prezenty na chybił trafił już dawno minęły. Teraz tylko i wyłącznie coś przydatnego, związanego z zawodem bądź pasją najbliższych. Tak np. mojemu ojcu kupiliśmy ostatnio taki https://sailor24.pl/Fotele-i-stoly-c7525 fotel jachtowy, bo stary wołał już o pomstę do nieba. Miłośnik żeglarstwa i wszelkich sportów wodnych od dzieciństwa, niech ma coś od życia :D
sabinka
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:53 am

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 5296Post sabinka »

ja zawsze kieruje sie pasją danej osoby :) ostatnio na przyklad dla brata zamowilam myszke gamingowa krypton 555, swietny wybór, bardzo byl zadowolony z prezentu
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 5339Post sandra »

A czy ta osoba lubi sportowe samochody? Bo jeśli tak to koniecznie zajrzyj na stronę https://autonator.pl/tor . Tor wyścigowy to idealne miejsce na przejażdżkę takim autem. Jestem pewna, że mężowi się spodoba - mój byłby zachwycony.
delekta
Średni biznesmen
Posty: 34
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:39 pm

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 5535Post delekta »

Zastanawiając się nad zakupem prezentu, zawsze biorę pod uwagę czyjeś pasje, hobby, albo marzenia. Nie widzę większego sensu w kupowaniu prezentu , który nie bezie przydatny. Mamy w domach tyle bibelotów, że już szkoda na nie wydawać pieniędzy. Kiedy ostatnio poszukiwałam prezentu dla brata, wybrałam kilka ramek w różnych rozmiarach z https://aluramy.pl/antyrama-plexi-29,7x42-a3 by mógł wreszcie uporządkować swoje amatorskie fotografie. Uwielbia on fotografować przyrodę i dotychczas wrzucał wszystko do szuflady, a dzięki ramkom,będzie mógł je wyeksponować.
wanda123
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:02 pm

Re: Kupujecie prezenty na traf czy zaleznie od cudzej pasji?

Post: # 5544Post wanda123 »

Ja też nie kupuję nic w ciemno, to strata pieniędzy, ale i jest też szansa,że mój prezent nie spodoba się solenizantowi, a to było by straszne.
Moja siostra używa na co dzień soczewek, w prezencie z okazji jej urodzin podarowałam jej więc zapas nie tylko soczewek, ale też płynów pielęgnacyjnych https://optiland.pl/plyny-pielegnacyjne ... plus-120ml
Dzięki temu ma coś co jej się przyda i zadba o jej wzrok.
ODPOWIEDZ