Ogród

Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Ogród

Post: # 6091Post Violuśka »

Ogród, to miejsce, w którym chyba wszyscy lubią przebywać i relaksować się .Zależy nam także na tym aby ogród wyglądał po prostu ładnie, trzeba więc mu poświęcić trochę czasu. W ogrodzie bardzo często znajduje się wiele elementów wykonanych z drewna i właśnie te elementy trzeba okresowo poddawać remontowi i renowacji. Do tego jak żaden inny nadaje się środek do impregnacji drewna-Altax. Środek sprawdzony i godny polecenia.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Ogród

Post: # 6105Post kasiunia »

Macie może ogród przy waszym domku. Jak zauważyłam wszyscy posiadacze domów mają piękny ogród a przynajmniej o taki zabiegają .W ogrodzie bardzo lubimy zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu pracy. Nasze ogrody są też w bardzo różny sposób wyposażone. Co powiecie na wędzarnie elektryczne ? Właśnie o takim urządzeniu mąż marzył już od dawna i powiem wam szczerze ,że sprawdza się ta jego wędzarnia, bo mamy świeże i smaczne wyroby do domowego użytku.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ogród

Post: # 6108Post sandra »

W celu zakupu architektury ogrodowej polecam odwiedzić sklep internetowy Ogrodolandia. Tam znajdziecie takie propozycje jak na przykład donice, domki ogrodowe czy altany. Wybór jest bardzo duży - zajrzyjcie więc na stronę http://ogrodolandia.i-bydgoszcz.pl/ .
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ogród

Post: # 6178Post sandra »

Myślę, że ogrodnikowi mogą też przydać się takie elementy jak części do opryskiwaczy: .Od admina: złamanie regulaminu, link usunięty. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. . Widziałam je ostatnio w sklepie producenta, firmy Agroplast. Takie opryskiwacze są niezbędne do zastosowania środków ochrony roślin i innych podobnych produktów.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Ogród

Post: # 6217Post duser »

W sieci można znaleźć wszystko, co tyczy się wymagań i zabiegów pielęgnacyjnych dotyczących najważniejszych roślin rolniczych, np. pszenicy, żyta, rzepaku, kukurydzy czy roślin okopowych. Wiele artykułów znajduje się na blogach, m.in na tym blogu https://www.syngenta.pl/blog
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Ogród

Post: # 6305Post Greta »

Jeśli mówimy o ogrodzie w którym będą bawić się dzieci, to konieczne jest zagospodarowanie miejsca, w którym stanie piaskownica drewniana Odpowiednio zaimpregnowana będzie się pięknie prezentować przez wiele sezonów, stanowiąc świetną ozdobę ogrodu i przede wszystkim rewelacyjne miejsce zabaw. Piaskownica doskonale sprawdzi się zarówno dla jednego szkraba, jak i całej gromadki.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Ogród

Post: # 6459Post foxi »

Szczęśliwi posiadacze ogrodu pewnie już zauważyli jak dużo wody potrzeba do utrzymania wszystkich roślin w dobrym stanie. Warto więc zainwestować w studnię głębinową, pewnie wtedy zadacie sobie pytanie jaka pompa do wody ze studni będzie najlepsza. Warto o takich sprawach rozmawiać z fachowcami a pompy kupować w sklepach specjalistycznych. Tutaj nie może być miejsca na przypadek.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Ogród

Post: # 6783Post kasiunia »

W każdym ogrodzie mamy całkiem sporo różnych elementów wykonanych z drzewa .Trzeba więc pamietać o tym aby zabezpieczyć je przed działaniem warunków atmosferycznych. Najważniejszą rzeczą jakie mamy w ogrodzie są meble ogrodowe, które często kosztują całkiem sporo. Są jednak sposoby i ostatnio moda aby takie meble wykonać z palet. Czy wiecie jak zrobić stół ogrodowy z palet albo całe siedzisko dla gości. Warto zapoznać się z tym tematem.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ogród

Post: # 6784Post sandra »

Myślę, że w Waszych ogrodach przydać się mogą takie akcesoria jak na przykład długi przedłużacz: https://dozi.pl/pl/c/Przedluzacze-ogrodowe/825 . Warto wiedzieć, że można je zamówić online. Uważam, że jest to bardzo wygodne.
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Ogród

Post: # 6865Post Loko59 »

Korzystał ktoś z Was może z perlitu ogrodniczego? Nie ukrywam, że dopiero poznaję na jego temat informacje i zastanawia mnie jego skuteczność. Wiem, że dostępny jest w ofercie https://perlit24.pl/oferta/agro-perlit-ogrodniczy/ . Myślicie, że można go używać do wszystkich roślin? Czy sprawdzi się tylko w konkretnych gatunkach? Niestety dużej wiedzy ogrodniczej nie posiadam.
ODPOWIEDZ