Kredyt na mieszkanie

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Kredyt na mieszkanie

Post: # 5030Post foxi »

Kredyty mieszkaniowe to najbardziej popularne w ostatnim czasie rodzaje kredytów. Jednak w ostatnim czasie coraz mniej ludzi decyduje się na ich zaciągnięcie - z dwóch powodów , jedni z rozsądku a inni nie mają zdolności do spłaty kredytu i bank im go nie udzieli. Winnymi za ten stan rzeczy są przede wszystkim rosnące stopy oprocentowania kredytów. Czy wiecie jakie mamy rodzaje stóp procentowych do obliczania odsetek w bankach? Najpopularniejsza jest stawka wibor ale także stawka wibor3M oraz wibor6M.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 5032Post Violuśka »

Wydaje mi się ,że teraz otrzymanie kredyt hipotecznego w bankach może graniczyć z cudem.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 5050Post sandra »

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnego mieszkania to myślę, że spodobać Ci się mogą mieszkania, które ma w ofercie deweloper lublin: https://galadom.pl/ . Ten deweloper oferuje mieszkania w różnych lokalizacjach w Lublinie. Myślę, że Ci się spodobają.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 5068Post Tymoteusz1 »

Ale przecież jeśli chodzi o kwestie kredytowe, to samodzielnie musicie sobie z tym poradzić. Przede wszystkim znajdźcie ofertę, która realnie będzie Wam odpowiadała, a później dobierzcie finansowanie. Może sprzedaż zadłużonego mieszkania spółdzielczego będzie dla Was dobrą opcją? To już sami powinniście przeanalizować każdą sytuację.
x
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 5219Post rawelka »

W dzisiejszych czasach mało kto kupuje mieszkanie bez kredytu. Jeśli ma się stabilną pracę to takie rozwiązanie bardziej się opłaca jak wynajmowanie. W Warszawie nie brakuje mieszkań na sprzedaż. Moi znajomi dopiero co kupili mieszkanie w tym mieście i są bardzo zadowoleni. Zwłaszcza, że ich zarządcą nieruchomości jest Per Modum, oni wiedzą jak zadbać o potrzeby mieszkańców, szybko rozwiązują pojawiające się potrzeby.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 5381Post duser »

Ja raczej nie jestem za kredytami, bo sam wziąłem kredyt na mieszkanie i nie mialem go za co spłacać. Obecnie mam nad sobą komornika. Możecie polecić jakiś skup nieruchomości z komornikiem ? Szukam porządnej i rzetelnej firmy, która kupi ode mnie mieszkanie.
WojtekOl
Biznesmen
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:10 am

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 5419Post WojtekOl »

Jeżeli wzięliście kredyt na mieszkanie, czy dom i pojawiła się możliwość nadpłaty kredytu to warto zastanowić się czy warto go nadpłacić i też jak się za to zabrać. Tutaj podrzucam artykuł https://remont.biz.pl/kredyt/czy-warto- ... ipoteczny/ z którego zaczerpniecie dawkę konkretnych wskazówek, aby wyjść na tym jak najlepiej. Tym bardziej, że teraz w okresie wakacji kredytowych pojawiły się bardzo fajne możliwości. Pozdrawiam!
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 6834Post Loko59 »

Ważne jest nie tylko to, aby kredyt wziąć szybki, ale też to aby miał dobre warunki. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/ udało mi się stronę, na której pożyczkę można zaciągnąć online. Fajne jest też to, że między sobą można porównać różne oferty, wybierając tą najkorzystniejszą.
dżastaa
Biznes świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:35 pm

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 6956Post dżastaa »

A jakie może być przykładowo uzasadnienie wniosku o umorzenie odsetek ? Bo wiecie, niestety też jakiś czas temu brałam kredyt, ale wszystko tak urosło kosztownie, że nie jestem w stanie teraz spłacać. Myślę nad tym - czy chociażby mogłabym jakoś umorzyć odsetki? Czy jest to w ogóle możliwe? Wiecie coś???
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Kredyt na mieszkanie

Post: # 7213Post duser »

ciekawe propozycje, co konkretnie wybieracie?
ODPOWIEDZ