artykuły malarskie

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
damiana33
Mały biznesmen
Posty: 24
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:20 pm

artykuły malarskie

Post: # 5273Post damiana33 »

Cześć.
Wymyśliłam sobie malowanie mieszkania i szukam jednego sklepu, w którym kupię wszystkie potrzebne artykuły malarskie. Nie uśmiecha mi się jeździć od sklepu do sklepu, więc chciałabym wszystko zamówić od razu. Jakiego sprzedawcę polecacie?
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: artykuły malarskie

Post: # 5398Post kasiunia »

Decydując się na malowanie jakiegokolwiek pomieszczenia, trzeba zastanowić się nad rodzajem farby jai chcemy zastosować ale nie mniej ważną rzeczą jest odpowiednie przygotowanie ściany do malowania. Czy wiecie jak przygotować ściany pod malowanie by farba dobrze kryła? Pierwsza rzecz to ścianę trzeba odpylić po wcześniejszym szlifowaniu, druga sprawa do gruntowanie ścian - farba właściwa dużo lepiej kryje.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: artykuły malarskie

Post: # 5416Post duser »

Hej, a jakie macie zdanie o farbach Dulux? Ostatnio wpadła mi w oko ich akrylowa farba gruntująca , zamierzam zrobić mały remont mieszkania i myślałem właśnie o kupieniu ich farb. Ktoś z was ich używał? Jesteście zadowoleni z efektów?
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: artykuły malarskie

Post: # 5740Post foxi »

Z artykułami malarskimi w tym z farbami nie ma dzisiaj żadnego problemu aby je kupić. Do wyboru do koloru, możemy dostać co tylko nam się zamarzy. Jaka kolorystyka pokoi wam bardziej odpowiada? Czy są to kolory raczej jasne czy ciemne, a może łączycie w pokojach dwa kolory. Pochwalcie się waszymi rozwiązaniami.
ODPOWIEDZ