dbanie o uszy

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

dbanie o uszy

Post: # 5494Post kornwalka »

Czy ktoś z was miał kiedyś problem z tym że woskowina tak zatkała ucho że trzeba było czyścić u laryngologa? jak temu zapobiec?
luluma
Biznes czytacz
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:07 pm

Re: dbanie o uszy

Post: # 5499Post luluma »

miałam podobny problem, mój lekarz polecił mi Vaxol. Spray jest świetny, bardzo łatwy w aplikacji, można nawet na leżąco psikać uszy, opakowanie wystarczy ci na kilka miesięcy stosowania.
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: dbanie o uszy

Post: # 5533Post kornwalka »

fajnie, że mi poleciłaś ten spray, kupiłam Vaxol i też stosuję już jakiś czas. Efekt jest super, woskowinę łatwiej usunać, a spray też działa przeciwzapalnie. Kupiłam też tacie bo on ma podobny problem z zatykaniem ucha
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: dbanie o uszy

Post: # 5582Post kasiunia »

Dbanie o uszy to nie jest skomplikowana sprawa, trzeba jednak to robić dobrze i przede wszystkim regularnie. Z pewnością przyda się tez wiedza na temat tego jak leczyć zapalenie ucha .To wiedza, podstawowa ale bardzo przydatna. Jeśli mamy poważniejsze dolegliwośći to wiadomo ,że należy udać się do lekarza.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: dbanie o uszy

Post: # 6692Post Greta »

Moim zdaniem dbałość o uszy, to także nielekceważenie wszelkich niepokojących nas objawów, jak szumy czy pogarszający się słuch. Współczesna technologia pozwala również w zakresie medycyny pomóc radzić sobie na tyle dobrze, że np. jak podano w artykule https://www.signia.net/pl-pl/blog/local ... -radiowca/ nawet w pracy radiowca czy muzyka, problemy ze słuchem nie muszą oznaczać rezygnacji z wykonywania zawodu.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: dbanie o uszy

Post: # 6922Post foxi »

Zgadzamy się co do tego ,że kolejki do lekarza to dzisiaj chleb powszedni. Problem polega na tym ,że bardzo często sami jesteśmy sobie winni za ten stan rzeczy. Chodzi o to ,że pacjenci bardzo często zamawiają wizyty u lekarza specjalisty nie pojawiając się na tej wizycie. Gdyby pacjenci zgłaszali o tym fakcie swoje przychodnie kolejki byłyby zdecydowanie krótsze.
ODPOWIEDZ