Pies czy kot

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Pies czy kot

Post: # 5610Post kasiunia »

Lubicie zwierzęta? Zawsze zastanawiam się czy więcej jest wielbicieli psów czy kotów. My zdecydowanie bardziej lubimy psy i w naszym domu znalazło się miejsce dla dwóch psów o konkretnie to dwie sunie. By decydować się na jakiekolwiek zwierzę trzeba wziąć na siebie nie małą odpowiedzialność. To wyposażenie w potrzebne dla danego zwierzęcia akcesoria no i oczywiście znalezienie dobrego weterynarza. Bardzo dobre wyposażenie mają w jednym ze sklepów w galerii na Franowie - to zoo sklep o nazwie maxi zoo. Polecam wszystkim miłośnikom zwierząt.
sabinka
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:53 am

Re: Pies czy kot

Post: # 5639Post sabinka »

No u nas zdecydowanie pies, bo na kota niestety mam alergie :) wlasnie niedawno przygarnelismy ze schroniska psiaka. teraz zamawiam dla niego wyprawke :) jakby ktos z was szukał, to tutaj https://kissthedog.pl/collections/szelki-guard maja piekne, fajne jakosciowo szelki
Flew
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:00 pm

Re: Pies czy kot

Post: # 5683Post Flew »

Wybór był łatwy pies i to z włosem ze względu na alergie jaką wszyscy domownicy mają na sierść.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Pies czy kot

Post: # 5722Post duser »

Ja mam Buldoga Francuskiego i muszę powiedzieć, że jest to wymagająca rasa. Mój pies cierpi na różnego rodzaju alergie i jest atopowcem. Zastanawiam się nad wprowadzeniem olejków CBD dla psów z firmy Hempets. Czy ktoś z was używa takich olejów w diecie swojego psa?
sabinka
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:53 am

Re: Pies czy kot

Post: # 5728Post sabinka »

Pies :) wlasnie niedawno przygarnelismy kundelka ze schroniska. Zamowilismy dla niego piekne szelki https://kissthedog.pl/collections/szelki , gdyby ktos sie rozgladal za jakimis takimi akcesoriami, to warto sie zapoznac z ich ofertą
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Pies czy kot

Post: # 5897Post k4sia »

duser pisze: wt lis 29, 2022 2:49 pm Ja mam Buldoga Francuskiego i muszę powiedzieć, że jest to wymagająca rasa. Mój pies cierpi na różnego rodzaju alergie i jest atopowcem. Zastanawiam się nad wprowadzeniem olejków CBD dla psów z firmy Hempets. Czy ktoś z was używa takich olejów w diecie swojego psa?
Olejków raczej nie. Dobraliśmy po prostu dobrze karmę. A to właściwie podstawa, by pozbyć się alergii i innych takich. Najważniejsze to by wyeliminować kurczaka, i większość zbóż. I tak zostaliśmy przy Empire, gdzie nie ma problemów. Jak na razie ta karma się po prostu sprawdza.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Pies czy kot

Post: # 7144Post rawelka »

Ja mam zarówno koty jak i pieski. Mam to szczęście, że lubią się nawzajem, żyją ze sobą w zgodzie. Wszystkim podaję na poprawę stanu zdrowia i dobre samopoczucie olejki CBD. Weterynarz polecił mi te od https://hempets.pl/ . Mają najlepszy skład, w pełni ekologiczny, są dokładnie oczyszczone dlatego nie zawierają GMO, THC, pestycydów. Niczego co może zaszkodzić zwierzakom podczas podawania.
ODPOWIEDZ