Ktoś może odchudzał się dietą surową?

Minerwa
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:26 pm

Ktoś może odchudzał się dietą surową?

Post: # 5818Post Minerwa »

Ktoś może odchudzał się dietą surową?
Działa to ?
Awatar użytkownika
Hana
Biznesmen
Posty: 200
Rejestracja: pn gru 21, 2015 1:24 pm

Re: Ktoś może odchudzał się dietą surową?

Post: # 5856Post Hana »

Minerwa pisze: sob gru 17, 2022 9:34 am Ktoś może odchudzał się dietą surową?
Działa to ?
Ja dużo czytałam swojego czasu o tym jak działa dieta surowa, jako takie źródło dobrych informacji moge polecić stronę : https://sofra.com.pl/dieta-warzywno-owo ... i-surowej/ - to jest Instytut Zdrowia, chociaż ostatecznie uznałam, że tych 5-6 nadplanowych kilogramów to mnie nie zbawi, wiec postanowiłam polubić siebie hehehe.
Tak czy inaczej jak kojarzę przegląd różnych diet i opcji, to ta surowa wydawała mi się bardzo okej.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Ktoś może odchudzał się dietą surową?

Post: # 5874Post duser »

W diecie, szczególnie jeśli chce się schudnąć, mega ważny jest błonnik. Ja staram się go sobie dostarczać na wiele sposobów. Ostatnio jako taki suplement diety bardzo dobrze się sprawdza błonnik witalny, kupuję go tutaj -https://slodkie-zdrowie.pl/pl/18-blonni ... suplementy i przyrządzam tak samo jak siemię lniane.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Ktoś może odchudzał się dietą surową?

Post: # 7004Post kasiunia »

Nie będziecie musieli stosować żadnych diet jeśli na co dzień zastosujecie się do tych dwóch reguł - chodzi o zdrowe odżywianie się oraz jeśli regularnie będziecie uprawiali sport. Jeśli chodzi o szeroko rozumiane zdrowie nasze i naszych bliskich to mamy nie wpływ w większym stopniu niż mogłoby się nam wydawać. Sami możemy w domu reagować na nieprzewidziane sytuacje jeśli będziemy wiedzieli jak to zrobić i mieli czym dokonać takich rzeczy. W każdej domowej apteczce powinna znajdować się na stałe apteo woda morska , bo dzięki niej będziemy mogli reagować na pierwsze objawy kataru. To ważne.
ODPOWIEDZ