Inwestowanie za granicą

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Inwestowanie za granicą

Post: # 5968Post Violuśka »

Czy są jakieś sposoby aby uniknąć skutków jakie funduje nam inflacja? Wydaje mi się ,że pewnych rozwiązań nie ma bo wszyscy by tak robili, jedne działania sprawdzają się lepiej a inne gorzej. Znam osoby, które aby uniknąć kumulacji ryzyka inwestycyjnego dywersyfikują swoje inwestycje a jednym ze sposobów jest właśnie inwestowanie za granicą . Warto zapoznać się więc ze sposobami na ograniczanie ryzyka, bo mam wrażenie ,że tylko to nam dzisiaj pozostało.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Inwestowanie za granicą

Post: # 6177Post sandra »

Uważam, że w ramach inwestycji można także zakupić mieszkanie na wynajem w Polsce. Myślę, że spodobać Ci się mogą nowe mieszkania lublin: .Od admina: złamanie regulaminu, link usunięty. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. . Ten deweloper oferuje mieszkania w różnych lokalizacjach w Lublinie. W mojej opinii takie mieszkanie to bardzo dobra inwestycja.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Inwestowanie za granicą

Post: # 6270Post duser »

Bez wątpienia, są to jakieś możliwości. Ja natomiast, jakiś czas temu natknąłem się na ofertę brokera https://j2t.com/pl/solutions/stocks/ , który oferuje instrumenty do obrotu akcjami na wszystkich giełdowych i niegiełdowych rynkach. Za ich pośrednictwem można inwestować w akcje, forex, futures, surowce, indeksy, czy obligacje. Dodatkowo, Just2Trade świadczy usługi maklerskie od 2007 roku.
sabinka
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:53 am

Re: Inwestowanie za granicą

Post: # 6624Post sabinka »

A kojarzycie Roberta Gawęde? Ogarnia bardzo fajnie Forex, ma duzą wiedze i potrafi ją w fajny sposob przekazac
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Inwestowanie za granicą

Post: # 6785Post Violuśka »

Wcale nie trzeba inwestować za granicą aby zarobić.Trzeba się jedynie dobrze rozejrzeć w kraju a z pewnością znajdziecie pole do inwestowania w kraju. Ze swojej strony mogę wam polecić inwestycję w apartamenty na Mazurach .Przecież takie mieszkania m5 w atrakcyjnej lokalizacji to na prawdę świetna inwestycja.Można wynająć a i sami możemy skorzystać podczas wakacji z takich apartamentów.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Inwestowanie za granicą

Post: # 7329Post janczara »

Pewnie, że można inwestować poza granicami kraju ale pytanie - po co ? W naszym kraju też jest wiele możliwości :) co powiecie na nieruchomości inwestycyjne ? Na przykład apartamenty w mrągowie czyli w miejscu bardzo atrakcyjnym pod kątem turystycznym. Fajną ofertę znajdziecie w Pratum, warto sprawdzić :)
Loko59
Biznesmen
Posty: 216
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Inwestowanie za granicą

Post: # 7331Post Loko59 »

Bez względu na to gdzie chcesz podjąć się inwestycji, polecam najpierw oczytać się w temacie. Pod adresem: https://www.tms.pl/ udało mi się znaleźć namiary na stronę gdzie jest sporo wartościowych treści na ten temat. Myślę, że warto poświęcić chwilę na przeczytanie tutejszych wpisów.
ODPOWIEDZ