jakie mleko modyfikowane?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7229Post kornwalka »

Mamusie jakie mleko modyfikowane kupujecie dla swoich maluszków? Co sie wam sprawdza i gdzie kupujecie?
miarka
Biznes czytacz
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:44 am

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7231Post miarka »

Ja przyznam, że testowałam różne, najlepiej nam się obecnie sprawdza mleczko Bebilon, kupuję w dozie, mają dobre ceny
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7233Post kornwalka »

o super, to dzięki za podpowiedź, który konkretnie Bebilon w DOZie kupujesz? Musze się przejść do nich skoro mają tak dobre ceny
Nika
Biznes świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 6:57 pm

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7235Post Nika »

No właśnie u nas po różnych próbach, wyszło na to, że córka najlepiej toleruje mleko Bebilon, nie ma żadnych problemów z brzuszkiem i super, że w DOZ jest taka dobra cena na nie
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7238Post kornwalka »

a które konkretnie mleko bebilon kupujesz? Byłam w DOZ i kupiłam wersję profutura i jak najbardziej cena jest ok
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7260Post sandra »

Jeśli chodzi o mleko modyfikowane to u nas Bebilon jest najlepszą opcją. Przede wszystkim mogę kupić je w aptece DOZ niedaleko miejsca zamieszkania. Wybór jest bardzo duży i nigdy nie ma problemów z dostępnością.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post: # 7446Post Greta »

U nas sprawdziło się najlepiej Bebilon PeptiSyneo, dziecko miało nietolerancję na białlko mleka krowiego, a niestety z uwagi na żółtaczkę noworodkową, nie mogłam karmić piersia. Całe szczęście, że istnieją urządzenia typu bilirubinometr https://si-cura.pl/kategoria/bilirubinometr dzieki czemu można stale monitorować poziom bilirubiny we krwi. Jest to kluczowe kątem leczenia żółtaczki
ODPOWIEDZ