Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 5899Post k4sia »

Hmm jak w domu to chyba jednak lepiej iść w światłowód. Jednak stabilny kabel jest ciekawszym rozwiązaniem, szybszym i stabilniejszym. No wrogiem mobilnego nie jestem, ale w domu to lepiej skorzystać z takiego rozwiązania. Cenowo to kablówki fajnie wypadają, można porównać sobie np. w Elposie jak to jest. Szybki net i fajne pakiety TV i też telefon. Wszystko w jednym pakiecie.
donek
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 6052Post donek »

Z telewizji to ja najczęściej nie korzystam, ale już internet musi być, koniecznie internet LTE. Powoli zaczynam się rozglądać za nową siecią komórkową, chcę mieć internet mobilny 5G, bo to nowa technologia, a ja idę z duchem czasu. Widziałem interesującą ofertę chyba najtańszego abonamentu komórkowego z internetem 5G na stronie Otvarta https://otvarta.pl/. Sprawdźcie także, wydaje mi się, że spodoba się Wam także.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 6200Post kasiunia »

Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy? To bardzo dobre rozwiązanie, zawsze zakupy w pakiecie wychodzą taniej. Zawsze takie rzeczy jak internet telefon telewizja najlepiej brać od jednego dostawcy, wtedy możemy liczyć na rabaty czy upusty,Dla dostawcy tych usług to także dobre rozwiązanie, bo ma po prostu większe przychody z tytułu sprzedaży kilku rodzajów usług.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 6221Post rawelka »

Szczerze to nawet nie wiedziałam, że można tyle usług mieć od jednego dostawcy i to jeszcze płacić mniej niż wszystko miałoby się osobno. Aż muszę popatrzeć w mojej okolicy kto ma takie pakiety, ile mogłabym zaoszczędzić. W wyszukiwarce pokazała mi się firma https://fiberlink.pl/ , mają właśnie telefon, internet, telewizję i jest napisane że dopasowują do potrzeb klienta te usługi. Muszę sprawdzić czy na terenie mojej miejscowości też działają. Mieszkam niedaleko Krakowa.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 6226Post duser »

Skoro o internecie mowa, to nowoczesne technologie już na dobre się u nas rozgościły. Te technologie dają nam mnóstwo nowych możliwości. Jakiś czas temu czytałem artykuł na temat internetu rzeczy https://elcultura.pl/2023/01/internet-r ... o-to-jest/ . Internet Rzeczy ma bardzo szerokie zastosowanie w życiu codziennym, także w naszych domach.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 6260Post scesny »

Kablówka i internet od jednego to lepsza oferta. Zawsze. Co do telefonu to nie wiem, no bo kto używa :) Czasami telefon jest dodawany w pakiecie i właściwie nikt tego już nie liczy. Takie 3w1. Elpos ma wszystko i to na bogato, wiec warto ;)
ODPOWIEDZ