Specjalna karma dla rasowego psa?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Specjalna karma dla rasowego psa?

Post: # 5932Post k4sia »

Można też patrzeć czy sam producent danej karmy nie sprzedaje jej bezpośrednio. Niektórzy tak robią. A wtedy mamy większą pewność, że trafiamy na świeżo z produkcji. Na dłużej starczy, bo nie wiadomo ile karma w sklepie sobie przeleżała. A to może wpłynąć na jej smakowitość. Ja kupuje bezpośrednio u https://empireshop.pl/. Całkiem szybko i sprawnie.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Specjalna karma dla rasowego psa?

Post: # 6261Post scesny »

Czy ja wiem, czy rasowy pies ma inne potrzeby niż taki zwykły pies? Tak naprawdę to każdy wymaga dobrego żywienia. Od tego zależy po prostu wszystko. Zdrowie, energia, rozwój. Jak karma będzie byle jaka, to robi się po prostu problem. Zdrowotny i nie tylko. Karma ma na to wpływ. A nie rasa. Oczywiście czasami można dopasować karmę pod rasę, tak jak dopasowuje się pod wiek, czy dane potrzeby związane np. z dolegliwościami. Wspomniana Empire ma dość szeroki profil kar. I właśnie pod kątem wieku i rasy. Warto sobie popatrzeć. Ale i ma takie bardziej ogólne, szczególnie jak patrzy się na karmy dla seniorów.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Specjalna karma dla rasowego psa?

Post: # 6993Post rawelka »

Najlepiej doradź się weterynarza co do wyboru karmy. A myślałaś także o podawaniu suplementów profilaktycznie? Jeśli tak to bym poleciła olej CBD, najlepsze te z Hempets które są w 100% naturalne i wolny od GMO. Może pomóc zmniejszyć ból, stany zapalne i chronić układ nerwowy zwierzęcia. Warto także podkreślić, że marka prowadzi współpracę ze Stowarzyszeniem Behawiorystów i Trenerów COAPE.
ODPOWIEDZ